MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE 0,75L 7,5%

42,99 zł
SKU
MONTE002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE to nie tylko wino gronowe. To także metafora, wspomnienie, historia – alkohol, który tworzy emocje i doznania. Odkryj słodkie, bogate i kremowe wino wyprodukowane w 100% z lokalnego, starego szczepu Croatina. Wino ma delikatny, owocowy smak, jest proste i świeże. Wspaniale jest pić bezpośrednio, z ulubionym jedzeniem lub jako dodatek do koktajli lub deserów. Przekonaj się osobiście!

Słodkie czerwone wino

Najważniejszym składnikiem MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE są lokalne winogrona, czyli ze starego szczepu Croatina. Tworzą one słodkie, owocowe wino, które doskonale komponuje się z każdym posiłkiem. I spójrzmy prawdzie w oczy: głównym powodem, dla którego tu jesteś, jest spróbowanie jednego z najlepszych czerwonych win o słodkim charakterze!

Piękne i wyrafinowane wino ma idealną równowagę pomiędzy nutą słodyczy a aromatem świeżych owoców. Pyszne jako aperitif lub do deserów. Delikatny nos winogron i mieszanki owoców to tylko powitanie dla gładkich, bogatych w taninę ust i gładkiego, trwałego finiszu.

MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE to bardzo wyrafinowane wino wzmacniane, o naturalnym i żywym charakterze, które jest stworzone do towarzyszenia jedzeniu, ale i jako doskonały aperitif.

Winogronowe wino

Wszyscy wiemy, że wino jest jednym z najbardziej wszechstronnych napojów na świecie i można je wykorzystać jako źródło zabawy, sposób na odpoczynek lub po prostu dla przyjemności. Czerwone wino można uzyskać z kilkudziesięciu różnych gatunków winogron. Najczęściej spotykane winogrona to Pinot noir, Chardonnay, Sauvignon blanc, Merlot i Cabernet sauvignon.

Wszystkie nadają się do różnych potraw, ale większość z nich dobrze smakuje też solo. W przypadku MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE mamy szczep Croatina, wyrazisty, winogronowy, a jednocześnie lżejszy – na pewno posmakuje każdemu, kto lubi musujące wina o delikatnym charakterze.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wino Musujące Czerwone Słodkie
Zawartość alkoholu 7,5%
Szczep croatina
Pojemność 0,75L
Producent MONTEROSSO
Kraj Włochy
Identyfikator 8032610200213
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MONTEROSSO RUBINO CROATINA DOLCE 0,75L 7,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.