MIRACLE WHITE GOLD WÓDKA 0,7L 40%

89,99 zł
SKU
MIRACLE003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MIRACLE WHITE GOLD WÓDKA. Elegancki trunek w wyjątkowo szykownym opakowaniu. Oto wysokiej jakości wódka zbożowa w butelce, która sama w sobie stanowić będzie ozdobę barku i stołu oraz atrakcję każdego towarzyskiego spotkania.

MIRACLE WHITE GOLD WÓDKA - Doskonały trunek z zielonego serca Wielkopolski

Kolejna odsłona w serii Miracle od Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Tym razem prezentujemy White Gold Edition – wódkę żytnią o delikatnym smaku, standardowym woltażu 40%, w białej butelce z przepięknymi złotymi ornamentami. Wydłużony kształt i smukła szyjka butelki nadają całości niezwykły charakter. I doskonale odzwierciedlają to, co znajdziemy wewnątrz butelki.

Miracle White Gold Wódka to jedna z nowszych propozycji producenta. Została stworzona specjalnie z myślą o wyjątkowych okazjach – wybierana jest często na uroczystości takie jak zaręczyny, wieczory panieńskie, eleganckie przyjęcia weselne. Ale dzięki doskonałemu składowi i wyjątkowo gładkiemu smakowi, będzie idealna zawsze wtedy, gdy chcemy podjąć gości lub sami rozkoszować się smacznym, jakościowym alkoholem.

MIRACLE WHITE GOLD WÓDKA - Jakość, smak i białe złoto

O marce warto wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze, Wielkopolska Manufaktura Wódek idealnie łączy najlepsze gorzelnicze tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie z nowoczesnym podejściem. Firma zarządzana jest przez niewielki, ale prężny zespół, który nieustannie podejmuje działania na rzecz łączenia jakości z przedsięwzięciami w duchu no waste.

W ramach minimalizowania śladu węglowego Wielkopolska Wytwórnia Manufaktura Wódek czerpie wodę z własnego ujęcia. Pozostałe składniki produkowanych przez siebie alkoholi, w tym oczywiście również Miracle White Gold Wódka, pozyskuje z najbliższej okolicy. A to nie byle jakie tereny – siedziba firmy mieści się bowiem w pobliżu Puszczy Zielonki, otulinie parku krajobrazowego.

Wódka Miracle White Gold

W poczuciu odpowiedzialności za swój Zielony Dom, ale również z ogromną dbałością o detale, z prawdziwej pasji do gorzelnictwa, twórcy z Manufaktury proponują smakoszom doskonałe alkohole, wśród których pięknie prezentują się wódki z serii Miracle.

Spróbuj tych znakomitych trunków, wykorzystując je w tworzeniu ulubionych drinków, zachwycając gości i domowników luksusowym wydaniem w przepięknym opakowaniu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Żyto
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent WIELKOPOLSKA MANUFAKTURA WÓDEK
Kraj Polska
Identyfikator 3267003163942
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIRACLE WHITE GOLD WÓDKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.