MARYENSZTADT SOURTIME AGREST 0,5L 3,5%

11,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
MARY013
Opis

Maryensztadt Sourtime Agrest – owocowy kwas

MARYENSZTADT SOURTIME AGREST to idealne piwo kraftowe dla fanów trunków kwaśnych, owocowych i wyrazistych. Piwo zostało zapakowane w klasyczną dla tego rodzaju alkoholu, brązową butelkę. Mocno wyróżnia się agresywnie zieloną, wyrazistą etykietą. Dzięki takiemu designowi piwo Maryensztadt Sourtime Agrest z łatwością przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Agrestowe rysunki na etykiecie tym bardziej zachęcają do skosztowania – bo w końcu spotkanie na półce piwa o takim smaku nie jest codziennym widokiem. Trunek warty skosztowania choć jeden raz, by poznać jego niesamowity smak.

Maryensztadt Sourtime Agrest – orzeźwiające piwo na lato

Maryensztadt Sourtime Agrest to piwo, które aż prosi się o kosztowanie w lato. Jest to piwo typu Sour Fruit Ale o niewielkiej zawartości alkoholu, bo jedynie 3,5%. Dzięki temu trunek staje się niezwykle dobrze pijalny. Charakteryzuje się jasną, pomarańczową barwą, stosunkowo dość mętną. Duża piana, mocne akcenty agrestu i mleka – cechy idealne nietypowego piwa. Bardzo lekki napitek, z dużą ilością aromatycznego chmielu Citra. Odpowiedni poziom zakwaszenia został uzyskany za pomocą bakterii lactobacillus. Dla fanów mocnych, wyraźnych, kwaśnych aromatów piwo Maryensztadt Sourtime Agrest staje się świętym Graalem, najwspanialszym trunkiem, jaki można spotkać na sklepowej półce. Dodatkowo piwo to produkowane jest ze składników najwyższej jakości w oparciu o klasyczne metody, co wpływa na jego fantastyczny odbiór.

Browar Maryensztadt – browar rzemieślniczy

Nie bez powodu Browar Maryensztadt nazywany jest jednym z wiodących browarów rzemieślniczych w Polsce. Początek ich działalności to rok 2015 i od tego momentu budują wspaniały wizerunek marki dbającej o najdrobniejsze szczegóły, jeśli chodzi o dobre piwo. Produkują napitki zarówno klasyczne, jak i oparte o ich własne receptury. Wyjątkowe kompozycje podbijają serca miłośników tego rodzaju alkoholu i stale zdobywają coraz to nowych fanów. Składniki używane do produkcji trunków są w 100% naturalne, najwyższej jakości, co przekłada się na walory smakowe i zapachowe samego piwa. Niesamowite połączenia, które pozwalają przeżyć wyjątkową przygodę tylko poprzez picie piwa – to właśnie Browar Maryensztadt.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Smakowe
Pojemność 0,5L
Producent MARYENSZTADT CRAFT BREWERY
Kraj Polska
Identyfikator 5905669542456
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MARYENSZTADT SOURTIME AGREST 0,5L 3,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.