MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY 0,7L 40%

120,00 zł
SKU
MARQ0004
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY - Mistrzowska kompozycja smaków

MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY to destylat premium, który przemawia zarówno do serca, jak i zmysłów. Wyjątkowa kompozycja, którą można określić jako mistrzowską, niesie ze sobą dziedzictwo i tradycję najlepszych regionów winiarskich Hiszpanii.

Wyobraź sobie urok słonecznych winnic Hiszpanii, gdzie dojrzałe winogrona chłoną każdy promień słońca, dostarczając esencji potrzebnej do tworzenia tego doskonałego trunku. To właśnie z tych winogron powstaje MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY, będąc idealnym połączeniem tradycji z nowoczesnością.

MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY - Doskonałość w każdym łyku

Rygorystyczny proces destylacji jest kluczem do osiągnięcia tak wyrafinowanego smaku i aromatu. Nuty karmelu, suszonych śliwek i korzennych przypraw są idealnie zrównoważone, tworząc bogaty bukiet smaków brandy, który jest zarazem delikatny i intensywny.

Co więcej, doświadczenie degustacji tej brandy jest dodatkowo wzbogacone dzięki zestawowi z dwoma kieliszkami. Perfekcyjnie wyważone, umożliwiają one uwydatnienie pełni aromatów i smaków tego trunku, tworząc idealne warunki do delektowania się każdym łykiem.

Ale MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY to nie tylko smak. To także podróż przez kulturowe dziedzictwo Hiszpanii. Każda butelka to opowieść o pokoleniach producentów, którzy z pasją i oddaniem doskonalili swoje rzemiosło, pragnąc dostarczyć miłośnikom trunków prawdziwe arcydzieło.

W świecie brandy, gdzie konkurencja jest ogromna, MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY wyróżnia się nie tylko jakością, ale także autentycznością. To trunek, który zachwyca, inspiruje i prowadzi przez historię, czyniąc każdą chwilę niezapomnianą.

Czy jest coś piękniejszego niż chwila spokoju, kiedy siedzisz w ulubionym fotelu z kieliszkiem doskonałego trunku w dłoni? MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY dostarcza tych chwil, uczyniąc je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Brandy VSOP
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DUPUY COGNAC
Kraj Francja
Identyfikator 3428682001097
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MARQUIS DE VILLARD VSOP BRANDY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.