MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY 0,7L 46%

290,00 zł
SKU
MACT002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY - Nowa Definicja Islay

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY to nowa gwiazda na niebie wspaniałych szkockich trunków, która z łatwością zyska uznanie wśród miłośników whisky. Pięknie prezentująca się butelka tej whisky to nie tylko ozdoba każdej półki, ale i obietnica niezwykłych doświadczeń degustacyjnych. Pochodząca z malowniczej wyspy Islay, MAC-TALLA TERRA wyróżnia się charakterystycznym, ziemistym i torfowym posmakiem, będącym wynikiem dojrzewania w beczkach z dębu amerykańskiego.

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY - Niepowtarzalny Smak i Aromat

Butelkowana z mocą 46% bez filtracji na zimno i bez dodatku karmelu, MAC-TALLA TERRA wyróżnia się fantastycznym kolorem, będącym dziełem natury. Jej profil smakowy charakteryzuje się typowo ziemistymi nutami, w które wplatają się akcenty dymu, jęczmienia, morskiej bryzy oraz cytrusów. To połączenie, uzupełnione przez wyraźną obecność torfu, tworzy pełny głębi i złożoności bukiet, będący kwintesencją Islay.

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY - Wyjątkowe Doświadczenie Degustacyjne

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY to trunek, który z pewnością spodoba się szczególnie tym, którzy cenią sobie intensywne i wyraziste smaki. Jej specyficzny charakter sprawia, że jest to whisky dla wytrawnych znawców i tych, którzy poszukują w whisky wyjątkowych, niecodziennych doświadczeń. To whisky, która nie tylko zaspokaja podniebienie, ale również staje się tematem rozmów i przedmiotem fascynacji.

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY - Doskonałe Uzupełnienie Kolekcji

MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY to idealne uzupełnienie każdej kolekcji szkockiej whisky. Jej wyjątkowy styl i charakterystyczny smak sprawiają, że staje się ona przedmiotem pożądania zarówno dla początkujących miłośników whisky, jak i dla doświadczonych koneserów. To whisky, która nie tylko cieszy podniebienie, ale również staje się symbolem gustu i pasji do szkockich trunków.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Single Malt Whisky
Zawartość alkoholu 46%
Pojemność 0,7L
Producent MORRISON SCOTCH WHISKY DISTILLERY
Kraj Szkocja
Identyfikator 5060109227703
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MAC-TALLA TERRA CLASSIC ISLAY WHISKY 0,7L 46%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.