LUXARDO BITTER LIKIER 0,7L 25%

LUXARDO BITTER LIKIER 0,7L 25%

LUXARDO SAMBUCA PASSIONE NERA LIKIER 0,7L 38%

LUXARDO SAMBUCA PASSIONE NERA LIKIER 0,7L 38%

LUXARDO MARASCHINO LIKIER 0,7L 32%

100,00 zł
SKU
LUX004

LUXARDO MARASCHINO LIKIER to świetny likier, który nosi tytuł obowiązkowej pozycji wśród alkoholi w każdym dobrym cocktail barze. Jedyny taki likier na świecie, którego otrzymuje się poprzez destylację. Jego bazą jest wspaniała, aromatyczna czereśnia odmiany Marasca. Zanim zostanie zabutelkowany, likier jest poddawany maturacji w jesionowych kadziach, które w żaden sposób nie zabarwiają alkoholu. Poddawany jest maturacji w jesionowych kadziach, dzięki czemu ma smak aksamitnie gładki o miło zaokrąglonej końcówce.

Luxardo Maraschino to idealny trunek, który perfekcyjnie nadaje się do picia solo na lodzie. Równie dobrze smakuje jako element drinków i koktjali, gdzie nadaje przyjemnego, wiśniowego akcentu, nie mącąc kolorów pozostałych składników. Idealny gość na każdą domową imprezę ze znajomymi i rodziną.

Luxardo Maraschino

Luxardo to specjalność z Wenecji w północnych Włoszech. Destylat otrzymywany z wyjątkowej odmiany czereśni Marasa ma jasny kolor i bardzo intensywny aromat. Zniewala owocową słodyczą czereśni. Ten wyjątkowy w smaku likier może być spożywany w czystej postaci, również z lodem. Najlepiej smakuje samodzielnie, ale można łączyć go z innymi dodatkami. Luxardo Maraschino Liqueur nadaje się również jako digestif lub w koktajlu z sokiem pomarańczowym, wodą z tonikiem, a nawet kawą. Alkohol cechuje się wyjątkowością, w tym też zieloną butelką o miło zaokrąglonej końcówce, w której został zamknięty. Etykieta zawiera niektóre akcenty nawiązujące do powstania trunku. Podaruj go sobie lub bliskiej osobie. Jesteśmy pewni, że będzie to dobry wybór, bez względu na przeznaczenie! Później zostaw komentarz z opinią na ten temat.

Maraschino Luxardo

Likier to alkohol kochany przez kobiety. Oczywiście musi być to dobry trunek, taki jak Maraschino Luxardo. Jest to jedyny taki likier na świecie, którego produkcja odbywa się poprzez destylację. Podstawą tego alkoholu jest aromatyczna czereśnia specjalnej odmiany, mianowicie Marasca. Likier, przed butelkowaniem, dojrzewa sobie z kadziach z drzewa fińskiego. Likier ten jest specjalnością z Wenecji, doskonale znany jest w północnych Włoszech. Jest niezwykle intensywny, można go spożywać samodzielnie, jak i z lodem.

Luxardo to fantastyczny trunek, który powstaje z wyjątkowej odmiany czereśni Marasa. Smak aksamitnie gładki o miło zaokrąglonej końcówce to efekt tego, że alkohol poddawany maturacji w jesionowych kadziach wydobył z niego wszystko, co najlepsze. Zwróć uwagę na zieloną butelkę o zaokrąglonej końcówce, a znajdziesz tam wspaniały likier, którego smak jest gładki, aksaminty, a jednocześnie ostry. Aromat zniewala owocową słodyczą czereśni. 

Więcej informacji
Zawartość alkoholu 32%
Pojemność 0,7L
Producent LUXARDO 1821
Kraj Włochy
Identyfikator 8000353000025
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LUXARDO MARASCHINO LIKIER 0,7L 32%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.