LEGEND OF KREMLIN PREMIUM RUSSIAN VODKA 0,7L 40% W KSIĄŻCE

175,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
KREM001
Opis

LEGEND OF KREMLIN PREMIUM RUSSIAN VODKA W KSIĄŻCE. Chcesz posmakować prawdziwej rosyjskiej wódki, do której produkcji stosuje się starożytną formułę oraz marmur, srebro i platynę?

No dobrze, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Mowa oczywiście o wódce Legend of Kremlin Premium Russian, zamkniętej w tradycyjnej rosyjskiej karafce. Musisz wiedzieć, że powstała ona w XV wieku, czyli okresie renesansu, w murach potężnego klasztoru, a za jej wynalazcę uważa się mnicha Isidora.

Legend of Kremlin Premium Russian – renesansowa wódka prosto z Rosji

Chcesz posmakować prawdziwej rosyjskiej wódki, którą tworzy się na podstawie starożytnej formuły, wykorzystuje się marmur, srebro i platynę oraz poddaje się pięciokrotnemu procesowi destylacji gwarantującemu niesamowitą czystość alkoholu?

No dobrze, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Mowa oczywiście o wódce Legend of Kremlin Premium Russian, zamkniętej w tradycyjnej rosyjskiej karafce. Musisz wiedzieć, że powstała ona w XV wieku, czyli okresie renesansu, w murach potężnego klasztoru, a za jej wynalazcę uważa się mnicha Isidora.

To właśnie on na podstawie starożytnej formuły stworzył wódkę czystą i wyrazistą, wykorzystując do tego sporą ilość najwyższej jakości spirytusu zbożowego. Wódka legend of Kremlin zostaje poddawana pięciokrotnemu procesowi destylacji przez filtry srebrne, marmurowe i platynowe, w efekcie czego uzyskujemy niesamowitą czystość alkoholu oraz subtelny smak.

Ale jak smakuje rosyjska zbożowa wódka? Oczywiście mocno pieprznie, jak na rosyjski trunek przystało. Nie drażni jednak podniebienia, a w tle wyczujesz delikatny waniliowy posmak. Jak wspomnieliśmy, alkohol jest zamknięty w tradycyjnym rosyjskim szkle, czyli w ekskluzywnej karafce. Jej design zachwyca – czarny kolor przeplatają złote akcenty, co sprawia iście królewskie wrażenie.

Jednak najbardziej efektywne jest opakowanie – to tajemnicza złota księga, przywodząca na myśl średniowieczne dzieła pieczołowicie zapełnione wymyślnym pismem w klasztornych murach. To prawdziwa ozdoba, która przykuje wzrok każdego gościa. Mało, który trunek wyróżnia taki szyk i klasa. Może wpasuje się w Twoją aranżację?

Legend of Kremlin Premium Russian – królewski prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie ekskluzywny prezent, jakiego nie sprawi jej nikt inny? Rosyjska zbożowa wódka z najwyższej jakości zpirytusu zbożowego okraszona złotymi akcentami i zamknięta w okazałej księdze zapiera dech w piersiach – nie tylko z powodu procentów. To znakomita alternatywa dla przereklamowanych perfum, kosmetyków lub słodyczy, nie uważasz?

Tradycyjna wódka przeniesie Cię do renesansowej Rosji, relaksująco rozgrzeje podniebienie i zatrzyma w świecie legendarnego rosyjskiego smaku na dłużej… daj się ponieść chwili!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent LEGEND OF KREMLIN
Kraj Rosja
Identyfikator 4610028130373
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LEGEND OF KREMLIN PREMIUM RUSSIAN VODKA 0,7L 40% W KSIĄŻCE
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.