LAPHROAIG 10YO ISLAY SINGLE MALT WHISKY 0,7L 40%

219,00 zł
SKU
LAPH002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

LAPHROAIG 10YO ISLAY SINGLE MALT WHISKY - Doskonała whisky pełna aromatów

LAPHROAIG 10YO ISLAY SINGLE MALT WHISKY. The Cooper's Choice to seria whisky single malt i single grain z portfela spółki The Vintage Malt Whisky Company, założonej w 1992 roku przez Briana Cooka. To alkohol wyważony w smaku, doskonały, limitowany i pełen niesamowitych aromatów. Zarówno jego barwa jak i doznania smakowe i zapachowe są onieśmielające w swojej doskonałości, przepełnia je klasa, szyk i nonszalancja. LAPHROAIG 10 LAT WHISKY jest alkoholem, który zabłyśnie na stole podczas uroczystych kolacji rodzinnych czy też innego rodzaju ważnych momentach. Każdy koneser whisky będzie się rozsmakowywał w LAPHROAIG 10 LETNIA WHISKY, czerpiąc z jej kosztowania niesamowite wrażenia smakowe.

LAPHROAIG 10 LETNIA ISLAY SINGLE MALT WHISKY - Destylarnia z klasą

Destylarnia Bruichladdich to oprócz Abhainn Dearg jedna z najbardziej wysuniętych na zachód destylarni. Jest ona zlokalizowana na półwyspie Rhinss, która mieści się na wyspie Islay. Prezentowana edycja LAPHROAIG 10 LETNIA ISLAY SINGLE MALT WHISKY pochodzi z serii The Cooper's Choice. Beczka po bourbonie została napełniona destylatem w listopadzie 2004 roku, by po pełnych 10 latach maturacji trafić do 408 butelek z mocą 46%. Whisky LAPHROAIG 10 LETNI zdobyła wiele nagród, a zawdzięcza to przede wszystkim innowacyjnemu i kreatywnemu podejściu do "wykończenia" dojrzałej whisky, w której uprzednio leżakowały inne alkohole, np. Porto, Madera, wina francuskie czy też hiszpańskie sherry. Osobą odpowiedzialną za sukces LAPHROAIG 10YO WHISKY jest przede wszystkim master blender, Andrew - syn założyciela firmy.

LAPHROAIG 10YO ISLAY SINGLE MALT WHISKY - Hołd dla rzemieślników

Nazwa The Cooper's Choice wywodzi się od bednarza, wykfalifikowanego rzemieślnika, który to odpowiedzialny był za produkcję jak i za przygotowanie beczek, w których później leżakowała whisky. To jeden z kluczowych elementów całego procesu produkcji tego bursztynowego trunku. Któż jest w stanie wybrać najlepszą beczkę dębową? Oczywiście osoba, która ją produkowała. To właśnie pewnego rodzaju hołd dla ludzi rzemieślników, których to wiedza jest kluczowa i tak cenna, ponieważ często przekazywana z pokolenia na pokolenie.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Single Malt Whisky
Wiek 10
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent LAPHROAIG
Kraj Szkocja
Identyfikator 5010019640260
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LAPHROAIG 10YO ISLAY SINGLE MALT WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.