ABSENTE FLUO ABSYNT 0,7L 26%

ABSENTE FLUO ABSYNT 0,7L 26%

APSINTHION CANNABIS ABSYNT 0,5L 55%

APSINTHION CANNABIS ABSYNT 0,5L 55%

KULTU BLACK ABSINTO ABSYNT 0,7L 80%

220,00 zł
SKU
KULTU001

KULTU BLACK ABSINTO ABSYNT. Mocny alkohol zamknięty w oryginalnej czaszce? Dlaczego nie! Przedstawiamy Kultu Black Absinto Absynt, czyli portugalski trunek o zawartości alkoholu… 80%! Tak, dobrze czytasz – to jeden z najmocniejszych produktów na rynku. Może teraz się zastanawiasz, czy z powodu tak wysokiej zawartości procentów czaszka nabiera, powiedzmy… konkretnego znaczenia…

Kultu Black Absinto Absynt – piekielnie dobry, mocny alkohol

Ale bez obaw, czaszka i opakowanie imitujące trumnę nawiązują do święta Dia de los Muertos, czyli meksykańskiego Dnia Zmarłych, którego historia jest ściśle powiązana z Portugalią. Podczas Dia de los Muertos mieszkańcy świętują, żywo ucztują i bawią się ku czci zmarłych, ponieważ dla nich śmierć oznacza nowe, lepsze życie.

No dobrze, ale jak smakuje oryginalny, mocny trunek? Przede wszystkim wyczujesz w nim smak bukietu ziół, charakternego chrzanu, wyrazistego anyżu, a całości dopełnia świeża mięta niczym prosto z przydomowego ogródka. Pikantny alkohol pokochają koneserzy prawdziwie mocnych trunków, którzy lubią wyzwania i nie boją się nowości. Może należysz do tego grona?

Kultu Black Absinto Absynt – kreatywny prezent

Gładki dla podniebienia, pikantny na finiszu, rozgrzewający ciało aż po opuszki palców u stóp… Kultu Black Absinto Absynt dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, na zawsze zapadnie w Twojej pamięci. Ze względu na szalenie oryginalne opakowanie i kształt butelki, idealnie nadaje się jako prezent dla mężczyzny lubującego się w mocnych trunkach, alkoholowych specjałach i prawdziwych wyzwaniach. Wyobraź sobie jego minę, gdy ujrzy kunszt czaszkowej butelki i zawartość procentów. Będzie zachwycony!

Oryginalna propozycja Absyntu sprawdzi się na każdą okazję, począwszy od świąt, a skończywszy na urodzinach, a nawet weselnych przyjęciach. Kultu Black Absinto przyozdobi domową gablotę z alkoholami, ale i barmańską szafkę. To piekielnie, podkreślamy – piekielnie, dobry trunek!

Więcej informacji
Zawartość alkoholu 80%
Pojemność 0,7L
Producent KULTU ABSINTO
Kraj Portugalia
Identyfikator 5600179647157
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KULTU BLACK ABSINTO ABSYNT 0,7L 80%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.