KRAKEN BLACK SPICED RUM 0,7L 40%

145,00 zł
SKU
KRAC001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

KRAKEN BLACK SPICED RUM to nie byle jaki trunek. Owiany tajemnicą i legendą alkohol, na którego etykiecie widnieje legendarny, morski stwór. Kraken to potwór przypominający połączenie ośmiornicy i wielkiej kałamarnicy. Według legend żyje w głębokich wodach oceanu i zajmuje się zatapianiem statków. Jego celem najczęściej są statki, które przewożą piracki alkohol – rum. Tak powstał Kraken rum!

Kraken Black Spiced Rum – alkohol z charakterem

Kraken Black Spiced Rum to wyjątkowy rum. Łączy w sobie najlepsze rumy pochodzące z Trynidadu i Tobago oraz z Wysp Dziewiczych. Producent określa go jednak jako alkohol pochodzący „z Wysp Karaibskich”. Kraken Black Spiced Rum produkowany jest z melasy. Kolejnym etapem jest proces dojrzewania w dębowych beczkach.

Kraken rum - dojrzewanie

Kraken rum dojrzewa od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy. Następnie do alkoholu dodaje się 13 różnych przypraw, z których na pewno wymienić można cynamon, goździki i imbir. Dziesięć innych składników jest owianych tajemnicą i producent nie chce ich zdradzać. Efektem końcowym jest trunek o barwie czarnej, jak atrament wydzielany przez kałamarnicę.

Kraken Black Spiced Rum – walory smakowe i zapachowe

Kraken Black Spiced Rum to burza wspaniałych nut smakowych i zapachowych. W zapachu dominuje wanilia i cynamon, które uzupełnione zostały czekoladą, brązowym cukrem i kawą. W smaku o bardzo intensywnym charakterze pojawia się cynamon, ciemna czekolada, pomarańcza oraz kokos. Finisz o odpowiedniej długości, przepełniony akcentem wanilii i imbiru.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent KRAKEN
Kraj USA
Identyfikator 811538013062
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KRAKEN BLACK SPICED RUM 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.