KOTWICA WÓDKA GORILOCHKA 1L 40%

199,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
PSS59
Opis

KOTWICA WÓDKA GORILOCHKA to wyjątkowa wódka zamknięta w butelce przypominającej kształtem kotwicę.

Kotwica wódka Gorilochocka w kształcie charakterystycznej kotwicy to idealny pomysł na wysokiej jakości prezent, który z pewnością zaskoczy osobę nim obdarowaną. Niepowtarzalny smak ukraińskiej wódki w polskiej oprawie, oryginalny wygląd opakowania, wykonanego z ceramiki to połączenie, które stanowi doskonałą recepturę na wyszukany prezent. Butelkę można również pozostawić jako oryginalną pamiątkę.

Ukraińska wódka w ceramicznej, prezentowej butelce

Wódka Gorilochka jest importowana z Ukrainy i rozpowszechniana przez Polską Spółkę Spirytusową. Produkowana w oparciu o wyjątkowy proces filtracji przez Fabrykę Wódek i Likierów „Zlatogor" na Ukrainie. Połączenie tradycyjnej receptury z nowoczesną technologią, nowoczesnym wyglądem butelki. Wódka Gorilochka pozwala na delektowanie się niepowtarzalnym smakiem ukraińskiej wódki w Polskiej prezentowej butelce.

Specjalnością Polskiej Spółki Spirytusowej jest m.in. czysta wódka Status, wódki gatunkowe typu Zlatogor i szeroka gama likierów oraz balsamy typu Speleja.

Jak wspomina sam producent Ukraiński - wódka Gorilochka to produkt wypełniony narodowym, ukraińskim smakiem. To prawdziwa „wódka", która produkowana jest z zachowaniem siły ducha, kultury i temperamentu z zachowaniem pamięci historycznej, tradycji, ciężkiej pracy rdzennych mieszkańców.

Ukraiński zdobywca prestiżowych nagród

Zlatogor jest producentem, który zdobył wiele prestiżowych nagród na rynku wódek, m.in.: INTERNATIONAL FOOD & BEVERAGES QUALITY AWARD 2017, INTERNATIONAL WINE & SPIRIT UKRAINE 2018, UNITED VODKA 2014, PRODEXPO 2014, PRODEXPO 2013.

Lista krajów, do których Zlatogor eksportuje swoje produkty, obejmuje obecnie ponad 40 krajów na 5 kontynentach: Australia, Austria, Azerbejdżan, Algieria, Armenia, Białoruś, Benin, Bułgaria, Burkina Faso, Wietnam, Ghana, Niemcy, Gruzja, Izrael, Indie, Jordania, Irak, Włochy, Kanada, Chiny, Kongo, Wybrzeże Kości Słoniowej (Wybrzeże Kości Słoniowej), Łotwa, Libia, Litwa, Maroko, Nigeria, Holandia, Oman, Polska, Rwanda, Rumunia, USA, Tajwan, Tanzania, Turkmenistan, Turcja, Czechy, Chile, Estonia.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 1L
Producent POLSKA SPÓŁKA SPIRYTUSOWA SP. Z O.O.
Kraj Ukraina
Identyfikator 5906395245413
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KOTWICA WÓDKA GORILOCHKA 1L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.