KONIAK GRAND MOULIN VS 0,7L 40%

KONIAK GRAND MOULIN VS 0,7L 40%

KONIAK CAMUS VS INTENSELY AROMATIC 0,7L 40%

KONIAK CAMUS VS INTENSELY AROMATIC 0,7L 40%

KONIAK MEUKOW ICONE 150TH ANNIVERSARY 0,7L 40%

210,00 zł
SKU
MEUKOW012

KONIAK MEUKOW ICONE 150TH ANNIVERSARY

Jest to wyjątkowy koniak, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Przede wszystkim wzrok odbiorcy przyciąga elegancka butelka o charakterystycznym dla marki kształcie. Udekorowana została złotą sylwetką pantery. W tak wyjątkowym szkle alkohol prezentuje się jeszcze bardziej elegancko i dostojnie. Będzie piękną ozdobą każdej kolekcji eleganckich alkoholi – od tych niewielkich i skromnych, po te bardzo bogate i rozbudowane.

Meukow Icone 150th Anniversary to wyjątkowa edycja koniaku marki Meukow, która została stworzona, by uczcić 150-tą rocznicę powstania domu koniakowego Meukow. Autorką tej niesamowitej mieszanki jest Anne Sarteaux – połączyła ona tradycyjne podejście do koniaku z nowoczesnym spojrzeniem na ten rodzaj alkoholu i stworzyła trunek wyśmienity. Koniak charakteryzuje się piękną barwą starego złota. W zapachu dominują migdały, orzechy włoskie, orzechy laskowe oraz wanilia. W smaku przeważa kawa oraz wanilia. Każdy łyk kończy długi, pełny finisz o mocno kwiatowym charakterze.

Limitowana edycja koniaku zdobyła uznanie wśród koneserów z całego świata. Meukow Icone 150th Anniversary jest zdobywcą licznych, prestiżowych nagród. Można tutaj wymienić srebrny medal na Winevents Kong Kong w 2012 roku oraz w 2014 roku. Rok 2013 został przypieczętowany złotym medalem na Cognac Masters w Londynie. Meukow Icone 150th Anniversary to niezwykły koniak, który z pewnością pięknie zaprezentuje się w niejednej, bogatej kolekcji wyszukanych alkoholi. Będzie miłym zwieńczeniem ciężkiego dnia i ukoronowaniem ważnych, rodzinnych wydarzeń.

Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent MEUKOW COGNAC
Kraj Francja
Identyfikator 3257150101249
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KONIAK MEUKOW ICONE 150TH ANNIVERSARY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.