KONIAK GODET XO FINE CHAMPAGNE 0,7L 40%

525,00 zł
SKU
GODET007
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

KONIAK GODET XO FINE CHAMPAGNE. Koniak dojrzewany i kupażowany na wybrzeżu niesie ze sobą niezwykły, oceaniczny charakter. Cechują go świeżość, głęboki smak i aksamitna struktura. Poznaj koniak, który zachwyca znawców, porywa amatorów i rozkochuje w swoim smaku wszystkich miłośników francuskich specjałów.

Koniak z francuskiego wybrzeża

W historii rodziny Godet, która od piętnastu pokoleń dzierży pieczę nad wspaniałym domem winiarskim, zdarzyło się kilku wybitnych marynarzy. Ich sylwetki z dumą wspomina się do dziś, również w nawiązaniu do tego morskiego charakteru obecnego w koniaku Godet XO Fine Champagne.

To trunek dojrzały, z wyraźnymi w aromacie kwiatami. Szczególnie wyczuwalne są nuty fiołka i jaśminu – akcenty intensywne, ale doskonale zbalansowane. W ustach ujawniają się owoce, zwłaszcza suszone śliwki, zaraz po nich wyczuwalny jest gładki posmak miodu.

Godet XO Fine Champagne to połączenie winorośli z dwóch subregionów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Atlantyku: Grande Champagne i Petit Champagne. Ta mieszanka dała efekt zachwycający, będący idealnym połączeniem smaku tradycyjnego, tzw. starego koniaku, oraz subtelności i świeżości, której szuka współczesny odbiorca.

Godet XO Fine Champagne – elegancki koniak na wiele okazji

Nie bez znaczenia pozostaje również sam etap dojrzewania trunku. XO to oznaczenie alkoholi, które przed butelkowaniem spędziły w dębowych beczkach minimum dziesięć lat.

Wówczas koniak nabiera gładkości i przepięknego koloru. Przelany później do gustownej, prostej butelki, pozwala na odczuwanie przyjemności na kilku poziomach. Jest zarówno wysokiej jakości, pełnym smaku napojem, ale również gustownym, przepięknie prezentującym się produktem, który ucieszy każdego estetę.

Podarunek z klasą

Także z tego powodu niezwykle często wybierany jest na prezent. Alkohole spod szyldu Godet cieszą się uznaniem na całym świecie. Każdy z nich stanowi kwintesencję tego, co we francuskich trunkach najlepsze. Wielowiekowa tradycja produkcji, doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie i dbałość o każdy szczegół – to fundament sukcesu marki Godet.

Wybierając koniak do domowej kolekcji lub na prezent dla wyjątkowej osoby, sięgaj zawsze po produkty z najwyższej półki.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Koniak XO
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent GODET
Kraj Francja
Identyfikator 3278480396334
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KONIAK GODET XO FINE CHAMPAGNE 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.