KONIAK GODET XO ORGANIC GASTRONOME 0,7L 40%

KONIAK GODET XO ORGANIC GASTRONOME 0,7L 40%

KONIAK GODET VS CLASSIQUE  0,7L 40%

KONIAK GODET VS CLASSIQUE 0,7L 40%

KONIAK GODET SINGLE GRAPE MONTILIS 0,7L 40%

510,00 zł
SKU
GODET005

KONIAK GODET SINGLE GRAPE MONTILIS. O wyjątkowym smaku każdego trunku, w tym również oczywiście poszczególnych koniaków, decydują składniki. W tym przypadku: owoce winorośli. Doświadczeni winiarze wiedzą, które z nich wybrać, aby finalny efekt był niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy.

Najbardziej niezwykły wśród wyjątkowych

Region, w którym można produkować koniak, to tak naprawdę wcale nie tak ogromny teren. Ludzie, którzy pracują w tej branży, znają swoje uprawy doskonale, czasami są to informacje przekazywane w ramach jednej rodziny, z pokolenia na pokolenie. Ta wiedza pozwala na kreowanie wyśmienitego smaku z pełną świadomością.

Godet Single Grape Montilis to koniak, który wytwarzany jest z bardzo wyjątkowych owoców. Sam producent określa je jako rzadkie, zapomniane, stanowiące niespełna 2% upraw. Rośliny te przetrwały bardzo trudny czas w drugiej połowie XIX wieku, naturalnie stały się wówczas jednymi z najbardziej niezwykłych winorośli. To pochodzące z nich owoce zapoczątkowały nowe koniaki o odmiennym smakowym profilu, określane jako „koniak na zupełnie innym poziomie”.

Godet Single Grape – koniak dla konesera

Te trunek jest wyrafinowany, elegancki, zaskakujący – w najlepszym znaczeniu tego słowa. Aromatyczny, złożony, pełen zapachowych i smakowych niuansów. Najwyraźniejsza w koniaku Single Grape od Godeta jest wanilia – wyczuwalna na każdym etapie degustacji. Przenikają ją akcenty tostowanego słodkiego pieczywa, toffi. Całość, choć po takim opisie może wydawać się słodka, intensywna, jest niezwykle jedwabista.

Wyrafinowany trunek prosto z Francji

Miłośnicy tego gatunku alkoholi z pewnością rozpoznają markę Godet – to jeden z najsłynniejszych producentów koniaku. Firma pozostaje w rękach jednej i tej samej rodziny od piętnastu pokoleń. Ten konkretny produkt jest ukłonem w stronę tradycji, dowodem na to, jak konkretne wydarzenia potrafią stworzyć możliwości do ulepszania tego, co już dobrze znane.

Spraw przyjemność sobie lub komuś bliskiemu, kupując ten elegancki, pełen wyrafinowanego smaku koniak. Ciesz się bogactwem doznań, które przynosi jedyny w swoim rodzaju Godet Single Grape.

Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent GODET
Kraj Francja
Identyfikator 3278485946985
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KONIAK GODET SINGLE GRAPE MONTILIS 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.