KONIAK A.E. DOR VS SELECTION 0,7L 40%

195,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
AEDOR001
Opis

Elegancki koniak z historią

KONIAK A. E. DOR VS SELECTION to fantastyczny alkohol o nietuzinkowym wyglądzie. Wąska butelka o charakterystycznym, nieco pękatym kształcie wprawia w osłupienie nawet najbardziej wymagających koneserów. Dodatkowo A. E. DOR VS SELECTION został zapakowany w elegancki kartonik. Tak zaprezentowany koniak podbija serca miłośników tego trunku na całym świecie. Dzięki eleganckiej prezencji uświetni każdą kolekcję  - czy tę niewielką, należącą do początkującego smakosza, czy też bardziej rozbudowaną, której właścicielem jest znawca najwspanialszych alkoholi. Oczywfiście takim alkoholem można również obdarować najbliższą osobę i spełnić jej marzenia na temat posiadania wykwintnego koniaku.

Koniak A. E. DOR VS Selection – młody i świeży alkohol z Francji

Koniak A. E. DOR VS Selection to wyjątkowy alkohol, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Jest to młody koniak pochodzący z regionu Fins Bois w Cognac. By nabrać swoich wspaniałych walorów, leżakuje w dębowych beczkach przez okres pięciu lat. Trunek o przyjemnym, złotym kolorze, który wspaniale mieni się w świetle promieni słonecznych. Koniak w zapachu zdominowany przez nuty kwiatowe, owocowe oraz drzewne. W smaku bardzo gładki, miękki i delikatny, przepełniony owocowymi akcentami. Mimo swojej łagodności, wyróżnia się nietypowym charakterem. Każdy łyk kończy krótki, intensywny finisz pełen owoców i kwiatów. Nietuzinkowy koniak, który stale zrzesza wokół siebie fanów na całym świecie.

E. DOR VS Selection – wspaniałe dziedzictwo

Historia koniaku A. E. DOR VS Selection sięga roku 1858, kiedy to Amedee – Edouard Dor postanowił obrać nową drogę w swoim życiu. Jego celem stało się stworzenie wybitnego i wyjątkowego koniaku, a pracom nad tym alkoholem poświęcił całe życie. Dzięki niemu po dziś dzień możemy kosztować wyjątkowe napitki, które wyróżniają się smakiem, zapachem, a nawet barwą. Sam A. E. DOR VS Selection jest tego najlepszym przykładem. Gładki, delikatny, a zarazem charakterny – idealny do kosztowania solo. Można łączyć go również z różnymi składnikami, sokami czy likierami, jednak warto spróbować samego koniaku, by móc rozsmakować się w jego niezwykłości.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Koniak VS
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent A.E. DOR
Kraj Francja
Identyfikator 3497974215122
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KONIAK A.E. DOR VS SELECTION 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.