JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON 0,7L 40%

110,00 zł
SKU
JIM012
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON. Intensywny bourbon w wydaniu jednej z najbardziej znanych marek świata. Edycja, która silnie nawiązuje do czasów sprzed prohibicji. W pełni zgodna z recepturami rodzinnymi Beam’ów, liczacych sobie w tej chwili już ponad 200 lat.

JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON - Dawne czasy, dawne smaki

Zasmakuj w buorbonie z dawnej epoki – nieco wyrazistszym niż współczesne propozycje. Tym razem odnajdziesz w szklaneczce aromatycznego trunku więcej nut, więcej niuansów, jeszcze bardziej stylowe połączenia, które zagwarantują nowe smakowe doznania.

Jim Beam Rye Pre-Prohibition Bourbon swoją wyjątkowość zawdzięcza odrobinie czarnego pieprzu, który w mariażu z wanilią i dębem tworzy unikatowy efekt. Wyczujesz to, smakując trunek bez dodatków, ale tak złożona kompozycja przeniknie również do drinków, które skomponujesz z wykorzystaniem tej edycji Jima.

JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON - Tak smakuje amerykański bourbon

Jakich nut należy spodziewać się w edycji Rye? W aromacie bogata dymność dębu, ze zbożowymi, żytnimi akcentami. Smak jednocześnie pikantny, słodki, przechodzący w subtelny, gęsty karmel. Całość to mieszanka owocowo-dębowo-przyprawowa. Lekko korzenna wariacja na temat klasyki.

Mistrzowie destylacji związani z marką starają się, by produkowane przez nich alkohole osiągały najwyższą jakość. Składniki, poszczególne etapy całego procesu – wszystko ma wpływ na to, co finalnie znajdzie się w butelce. Lubisz bourbon bez dodatków? Znakomicie, odczytasz dzięki temu najmniejsze niespodzianki niesione przez doskonałe ingredienty i ich połączenia. Wolisz drinki? Świetnie, ochota na konkretne smaki to przecież bardzo indywidualna kwestia, a wiele zależy też od okazji. Pij swojego Jima Beam’a dokładnie tak, jak lubisz, wypróbuj solo i w drinkach, poznaj najlepszy sposób na serwowanie go przyjaciołom w czasie spotkania.

JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON - Pij dokładnie tak, jak lubisz

Marka sama zresztą podsuwa trochę ciekawych pomysłów na miksowanie Jima w wydaniu Rye Pre-Prohibition. Tak właśnie tradycyjne receptury odnajdują się w nowoczesnym ujęciu. Sprawdź, co sprawia, że alkohol spod tego szyldu pozostaje tak lubiany już od ponad 200 lat.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JIM BEAM
Kraj USA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JIM BEAM RYE PRE-PROHIBITION BOURBON 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.