JAMESON IRISH WHISKEY 40%

Już od 73,99 zł
Tylko %1 pozostał
SKU
JAM00-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JAMESON IRISH WHISKEY. Doskonale znany na całym świecie irlandzki trunek, który cieszy smakiem i doskonałą gładkością.

JAMESON IRISH WHISKEY - Gładki smak irlandzkiego trunku

Jameson Irish Whiskey ma delikatny, wyjątkowo łagodny i zbalansowany zapach. W smaku osiąga idealną równowagę nut charakterystycznych dla orzechów, korzennych przypraw oraz owocowości typowej dla słodkiej sherry. Całość jest niezwykle gładka, zbalansowana, na podniebieniu krągła. Pozostawia wrażenie idealnej kompozycji.

Wspaniały efekt whiskey Jameson zawdzięcza oczywiście wysokiej jakości składnikom, ale przede wszystkim procesowi, któremu jest poddawana przed butelkowaniem – trzykrotna destylacja, o której producent mówi wprost – to nie jest zabieg w żaden sposób wymagany. Jest przemyślanym elementem, który stosuje się właśnie po to, by osiągnąć tę wyjątkową gładkość. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że po tej trzykrotnej destylacji trunek trafia do dębowych beczek – jest dojrzewany w ten sposób przez minimum cztery lata. W tym czasie nabiera swojego szlachetnego balansu i lekko przenikającej z tła dębowej nuty.

JAMESON IRISH WHISKEY - 250 lat tradycji i smaku

To ten produkt stał się fundamentem sukcesu marki na całym świecie. To na podstawie tej wspaniałej receptury tworzone są kolejne propozycje firmy Jameson. Ogromna pasja do wysokoprocentowych alkoholi zaowocowała całą kolekcją trunków. Jameson Irish Whiskey to już ponad 250 lat tradycji tworzenia whiskey, John Jameson uznawany jest za jednego z pierwszych rzemieślników tej branży w Dublinie.

Poznaj Jameson Irish Whiskey

Obecna w ponad stu krajach na całym wiecie, jedna z lepiej rozpoznawalnych irlandzkich marek, cieszy się sporym powodzeniem również na polskim rynku. Będąc w Irlandii, warto odwiedzić ekskluzywne, dostępne dla turystów destylarnie, w których tradycja spotyka się z nowoczesnością. Można tam poznać fascynującą historię marki, posłuchać o procesie wytwarzania jakościowego alkoholu i rozsmakować się w kolejnych ciekawych propozycjach.

Butelka Jameson Irish Whiskey natomiast będzie idealnym uzupełnieniem domowej kolekcji konesera lub pomysłem na elegancki prezent dla osoby, która lubi odkrywać nowe smakowe historie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Producent JOHN JAMESON&SONS
Kraj Irlandia
Identyfikator 5011007003005
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JAMESON IRISH WHISKEY 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.