JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY 0,7L 40%

110,00 zł
SKU
JAME0003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY - Harmonia Rzemiosła i Innowacji

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY to wyjątkowe dzieło, które narodziło się z kolaboracji dwóch mistrzów branży alkoholowej z hrabstwa Cork – destylarni Irish Whiskey i renomowanego browaru Franciscan Well. To wyjątkowe połączenie doświadczeń zaowocowało stworzeniem whisky, która łączy w sobie bogactwo tradycyjnego, potrójnie destylowanego irlandzkiego whiskey z głębią i intensywnością, jaką wnosi starzenie w beczkach po mocnym, charakterystycznym stout'ie. Końcowy efekt to subtelność i gładkość whisky z wyczuwalnymi akcentami kakao, kawy i palonego cukru, które nawiązują do ciemnego, gęstego charakteru stouta, wprowadzając w świat whiskey świeży oddech innowacji.

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY - Bukiet Aromatyczny i Smakowy

Od pierwszego wdechu JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY zaprasza do odkrywania kosza pełnego kontynentalnych owoców sadowników, wzbogaconego o korzenne przyprawy, tworząc bogatą paletę aromatyczną. W smaku dominują zaskakujące nuty chmielu i rozgryzionych ziaren kakaowca, które rozszerzają doświadczenie degustacyjne o deserowy marcepan i goryczkę dębiny. To połączenie smaków jest dowodem na kreatywność i śmiałość w łączeniu różnych światów smakowych.

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY - Rewolucja w Degustacji

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY jest nie tylko whisky, to rewolucja w degustacji, która wnosi nową jakość do tradycyjnego świata irlandzkich whiskey. Finisz, w którym długo można cieszyć się słodyczą czekolady i karmelu, stanowi idealne zamknięcie bogatej palety smaków. Każda kropla tej whisky to zaproszenie do świata, gdzie tradycja spotyka innowację, a każda butelka jest świadectwem niezwykłej współpracy między destylarnią a browarem, tworząc produkt, który zadowoli zarówno miłośników whiskey, jak i entuzjastów ciemnych piw.

JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY - Zaproszenie do Świata Smaków

Otwierając butelkę JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY, otwieramy drzwi do świata, w którym granice pomiędzy różnymi rodzajami alkoholu zacierają się, dając początek nowym, fascynującym doznaniom. To nie tylko toast za kreatywność i współpracę między rzemieślnikami, ale również zaproszenie do eksploracji smaków, które łączą w sobie to, co najlepsze w irlandzkim whiskey i głębi stouta. Każdy łyk jest przygodą, która odsłania przed degustatorem nieznane dotąd wymiary smaku i aromatu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JOHN JAMESON&SONS
Kraj Irlandia
Identyfikator 5011007025410
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JAMESON CASKMATES STOUT EDITION IRISH WHISKEY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.