JACK DANIEL'S TENNESSEE TRAVELERS BOLD & SPICY WHISKEY 0,5L 53,5%

250,00 zł
SKU
JACK043
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Whiskey z wieloletnią historią

JACK DANIEL'S TENNESSEE TRAVELERS BOLD & SPICY WHISKEY.  Jack Daniel's to najwyższej klasy, znana na całym świecie amerykańska whiskey, która produkowana jest już od 1866 roku. Filtrowanie jej przez ponad 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego nadaje jej łagodny smak, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że proces ten trwa aż 10 dni. Trunek ten pierwotnie wynalazł Jack Daniel's, a powstał on w niewielkiej miejscowości Lynchburg, w destylarni, w której sam twórca ważył alkohole, by stworzyć ten jedyny i wyjątkowy. Udało mu się to, bowiem whisky Jack Daniel's zyskała sławę na całym świecie wśród koneserów i kolekcjonerów szlachetnych alkoholi. Firma zarejestrowana przez Jack'a Daniels's jest pierwszą, jak również najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w Stanach Zjednoczonych.

Trunek dla prawdziwych koneserów

Whiskey Jack Daniels rozlewana jest w charakterystycznych butelkach z czarną etykietą. Najczęściej posiada pojemność 0,5, 0,7 lub 1 litr. Ważny jest też kształt butelki. To zawsze ten sam, charakterystyczny, zbliżony do prostopadłościanu kształt ze smukłą szyjką, który to dodatkowo nadaje temu szlachetnemu trunkowi nonszalancji i klasy. Jack Daniel's to alkohol najwyższej jakości, doskonały solo lub na kostkach lodu, a co ważne - im starszy, tym lepszy i droższy, o czym wiedzą doskonale znawcy tego trunku.

Spełnienie marzeń Jack'a Daniels'a

JACK DANIEL'S TENNESSEE TRAVELERS BOLD & SPICY WHISKEY to seria Tennessee Travelers, która honoruje pragnienia samego mistrza - Jack'a Daniels'a. Marzył on o tym, by jego whisky podbiła cały świat i z biegiem lat tak też właśnie się stało. Ta odważna, pikantna, żytnia whiskey stworzona jest dla prawdziwych koneserów mocnych doznań. Aromat tego alkoholu miesza w sobie wiele słodkości, miękkich owoców przełożonych żytnią przyprawą i dębem. W smaku wyczujemy wytrawne przyprawy do pieczenia oraz karmel, który nadaje jej lekkości, a finisz utrzymujący się na podniebieniu po każdym kolejnym łyku przyniesie nam posmak pieprznego, żytniego charakteru. To alkohol dla tych, którzy nie rozsmakowują się w lekkich trunkach. Dla tych, którzy uwielbiają rozkoszować się odrobiną luksusu, mocnego aromatu i smaku.

Zobacz wyjątkowy produkt w naszej ofercie: JACK DANIEL'S WHISKEY 40%.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 53,5%
Pojemność 0,5L
Producent JACK DANIEL'S
Kraj USA
Identyfikator 5099873020982
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JACK DANIEL'S TENNESSEE TRAVELERS BOLD & SPICY WHISKEY 0,5L 53,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.