JACK DANIEL'S GITARA - GUITAR PACK WHISKEY 0,7L 40%

375,00 zł
SKU
JACK004
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

JACK DANIEL'S GITARA - GUITAR PACK WHISKEY. Jedna z najlepiej rozpoznawanych na świecie alkoholowych marek i jej znakomity trunek w tematycznej, muzycznej odsłonie. Sprawdź gitarowy zestaw Jack Daniel’s.

JACK DANIEL'S GITARA - GUITAR PACK WHISKEY - Wiele zasad, jeden trunek

Trunek amerykańskiego producenta słynny jest na całym świecie. Utożsamiany z niepowtarzalnym smakiem i czarno-białą, charakterystyczną etykietą naklejoną na butelkę o podstawie kwadratu. Ciekawy jest nie tylko finalny produkt, ale również sam proces jego powstawania, nawiązujący do najlepszych tradycji i od lat powtarzany dokładnie w ten sam sposób.

Dzięki temu najstarsza zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych destylarnia od 1886 roku oddaje w ręce konsumentów tak samo smakujący alkohol spod znaku bourbona, ale z uwagi na swoją wyjątkowość nazywany właśnie Tennessee Whiskey. A za tym wyrażeniem nie stoi jedynie lokalna nazwa czy życzeniowe myślenie. Okazuje się, że określenie to jest zarezerwowane prawnie dla tych napojów alkoholowych, które spełniają określone, dość wyśrubowane, warunki. Zasady te dotyczą oczywiście miejsca produkcji, ale też woltażu osiąganego na poszczególnych etapach wytwarzania i sposobu leżakowania.

JACK DANIEL'S GITARA - GUITAR PACK WHISKEY - Ten sam smak

Niepowtarzalny smak zawdzięczamy źródlanej wodzie z okolic Lynchburga oraz filtracji przez węgiel drzewny. Ten ostatni element sprawia, że Jack Daniel’s Tennessee Whiskey nabiera gładkości, nie tracąc charakteru. I choć 10-dniowa filtracja brzmi dość ekstrawagancko, stała się nieodzownym elementem produkcji.

JACK DANIELS GITARA - GUITAR PACK WHISKEY to propozycja przede wszystkim dla osób, które zamiłowanie do dobrych, wysokiej jakości trunków łączą z muzyczną pasją. Ale będzie też ciekawą opcją prezentową dla wszystkich tych, którzy cenią pomysłowość i kreatywne opakowania. Być może zestaw gitarowy wzbogaci barek Twojego przyjaciela o kolejny wysokoprocentowy napój w niebanalnym opakowaniu?

JACK DANIELS GITARA - GUITAR PACK WHISKEY - Niebanalne gitarowe opakowanie

Znane z klasycznej edycji aromat i smak pozostają tutaj bez zmian. Kupując butelkę z charakterystyczną czarno-białą etykietą możesz liczyć za każdym razem na jakość i zbalansowany, jakościowy trunek. Wartością dodaną jest oczywiście efekt wizualny – opakowanie w kształcie pokrowca na gitarę.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JACK DANIEL'S
Kraj USA
Identyfikator 5099873220887
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JACK DANIEL'S GITARA - GUITAR PACK WHISKEY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.