HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE 0,5L

11,50 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
HOP011
Opis

HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE. Bezalkoholowe piwo o wspaniałym, pełnym owocowych akcentów smaku. Dzięki temu napojowi zaznasz orzeźwienia i nie zaryzykujesz swojego bezpieczeństwa nawet wówczas, gdy wybierzesz aktywne spędzanie czasu.

HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE - Non alkoholic Fruit IPA

Bezalkoholowy browar, czyli non alkoholic Fruit IPA, piwo z bio pigwowcem i agrestem – beztroska w najlepszym, owocowym wydaniu. Zawartość alkoholu to 0,5%, a więc dawka, która przetrawiana jest jeszcze zanim dotrze do krwi. To doskonały wybór dla osób, które decydują się w niedługim czasie prowadzić auto lub podejmować inne odpowiedzialne i wymagające uważności czynności. Chcesz wypić do obiadu lub kolacji coś pysznego i rześkiego? Spróbuj znakomitej propozycji browaru Hoplala.

Rzemieślnicze piwo tworzone przez kobiety

To firma założona przez pięć kobiet, które z pasji do piwa rzemieślniczego, z wykorzystaniem najlepszych, świeżych i polskich produktów, postanowiły wprowadzić na rynek znakomite piwa – warzone tradycyjnymi metodami.

HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE leżakowane jest z owocami. Warzone ze słodami Pale ale, Pilzneńskim i Żytnim, z chmielem Citra. Aksamitnego charakteru nadaje temu piwu dodatek płatków owsianych.  Pełne smaku, orzeźwiające, sprawdzi się w każdych okolicznościach.

HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE - Poznaj browar Hoplala

Coraz bogatsza oferta browaru Hoplala wspaniale wpisuje się w ideę firmy, która przekonuje, że polskie rzemieślnicze piwo może być alternatywą dla innych popularnych trunków. Kolejne propozycje, w tym również oczywiście Non alkoholic Fruit IPA Dziś Ja Prowadzę, są stosunkowo uniwersalne, ale można je również wybierać na konkretne okazje. Inne latem, gdy spędzamy czas na świeżym powietrzu, kolejne na spotkania z przyjaciółmi – wspólny seans filmowy, posiłek czy degustację.

Piwo znakomicie podkreśla smaki potraw, nadaje biesiadzie nieco lżejszego charakteru. A niższy, czy wręcz minimalny  poziom alkoholu sprawia, że całość będzie lżejsza, bardziej orzeźwiająca i chętniej spożywana również przez osoby, które są kierowcami lub z różnych innych powodów chcą zachować trzeźwość.

Dziś Ja Prowadzę to wybór pełni smaku w odpowiedzialnej odsłonie.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo Bezalkoholowe
Pojemność 0,5L
Producent BROWAR HOPLALA
Kraj Polska
Identyfikator 5906874239377
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HOPLALA DZIŚ JA PROWADZĘ BEZALKOHOLOWE 0,5L
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.