CRYSTAL HEAD VODKA BY JOHN ALEXANDER 0,7L 40%

CRYSTAL HEAD VODKA BY JOHN ALEXANDER 0,7L 40%

PHILADELPHIA BOULEVARD VODKA 0,5L 40%

PHILADELPHIA BOULEVARD VODKA 0,5L 40%

GREY GOOSE NIGHT VISION VODKA 0,7L 40%

199,00 zł
SKU
GREY007

GREY GOOSE NIGHT VISION VODKA PODŚWIETLANY. Jak smakuje najlepsza wódka na świecie? Przekonaj się osobiście – zamów butelkę francuskiej Grey Goose, której amerykański Instytut Beverage Tasting Institute nadał tytuł The World’s Best Tasting Vodka (Najlepiej Smakująca Wódka Świata). W ofercie mamy Grey Goose w klasycznej butelce, jak i wersję widoczną na zdjęciu, czyli w limitowanej butelce „Night Vision”.

Grey Goose podświetlany – najlepsza wódka na całym świecie

Producent pokrył ją kobaltowym lakierem, na którym widnieje biała gęś z matowego szkła. Jest ona podświetlana lampkami LED sprytnie zamontowanymi do podstawy butelki. Wyobraź sobie, jak obłędnie prezentuje się w gablocie z alkoholami, gdy tylko zgaśnie światło. Zachwyt gości gwarantowany. To luksusowy trunek – podobnego nie zobaczysz w żadnym zakątku świata!

Dlaczego francuska wódka Grey Goose zasłużyła na miano najlepszej na świecie? Krystalicznie czysty trunek pochodzi z malowniczego obszaru La Beauce, gdzie najlepsza francuska pszenica łączy się z artezyjską wodą z głębi masywu Centralnego.

Nie tylko starannie dobrane składniki wpływają na nieskazitelny smak wódki, ale i pięciostopniowy proces destylacji, który sprawia, że wódka Grey Goose to esencja delikatności – nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwego podniebienia. Co więcej, butelka jest zakorkowana, a nie zamknięta zwykłą zakrętką, więc nie ulatuje z niej nawet najmniejszy procent ani aromat. Przekonaj się osobiście!

Podświetlany Grey Goose – królewski trunek

Szukasz oryginalnego prezentu? Zamiast ulotnych perfum, przesłodzonych czekoladek czy nietrafionych pod względem rozmiaru ubrań podaruj bliskiej osobie podświetlany Grey Goose. Pomyśl, jak ten limitowany trunek zachwyci adresata podarku – poczuje się on doceniony pod każdym względem. Luksusowa butelka najlepszej wódki na świecie… kto nie marzyłby o takim wyróżnieniu?

Grey Goose Vodka zachwyca delikatnym smakiem solo, ale i jako baza do tworzenia fantazyjnych drinków. Smakowanie najlepszej wódki w gronie najbliższych osób pozwoli Ci stworzyć wspaniałe wspomnienia!

Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent GREY GOOSE WORLDS BEST TASTING VODKA
Kraj Francja
Identyfikator 5010677858977
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GREY GOOSE NIGHT VISION VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena
Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Treść jest chroniona prawami autorskimi.