GORĄCA KURNWICA GAŚNICA WÓDKA 0,5L 40%

165,00 zł
SKU
KURN040
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

GORĄCA KURNWICA GAŚNICA WÓDKA to idealny trunek, który sprawdzi się podczas gaszenia pragnienia.

Na pierwszy rzut oka widzimy typową gaśnicę - świetny gadżet, który z pewnością zachwyci fanów wódek w oryginalnych opakowaniach. W środku tak nietypowego pudełka znajdziemy półlitrową butelkę Czornej Kurnwicy Rubinowej. To fenomenalna wódka regionalna, która stale zdobywa sobie nowych fanów. Jest to edycja limitowana Czornej Kurnwicy. Jest również czarna, lecz po wstrząśnięciu jej kolor zmienia się na czerwony.

Zarówno charakter wódki jak i fenomenalne opakowanie sprawiają, że Gorąca Kurnwica Gaśnica świetnie sprawdzi się jako ciekawy prezent na wiele okazji.

GORĄCA KURNWICA GAŚNICA WÓDKA - Gaśnica na wódkę

Gaśnica na wódkę to ciekawy i dość zabawny sposób na opakowanie prezentu w postaci alkoholu. Może przypaść do gustu szczególnie strażakom lub fascynatom oryginalnych opakowań prezentowych. GORĄCA KURNWICA GAŚNICA WÓDKA, która mieści się w pojemniku gaśnica na wódkę, jest to fermentowana wódka regionalna czterdziestoprocentowa o pojemności pół litra. Gaśnica na wódkę w tej postaci występuje jako edycja limitowana, dlatego trzeba spieszyć się z zakupem. Ciekawostka: kolor po wstrząśnięciu zmienia się z czarnego na czerwony.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent KURNWICA WÓDKI REGIONALNE
Kraj Polska
Identyfikator 5904730845656
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GORĄCA KURNWICA GAŚNICA WÓDKA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.