GOLD BAR BLACK DOUBLE CASK AMERICAN WHISKEY 0,75L 46%

385,00 zł
SKU
GOLDB002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

GOLD BAR BLACK DOUBLE CASK AMERICAN WHISKEY. Bogaty, gładki bourbon ze wspaniałymi dymnymi akcentami. Oto propozycja dla osób, które szukają w alkoholu o złożonym smaku, pełnego aromatycznych doznań oraz wyjątkowej kremowości.

Podwójnie starzony, pełen smaku bourbon

Eleganckie opakowanie jest zapowiedzią takiego właśnie trunku. Amerykańska whiskey w wydaniu Gold Bar Black to trunek o mocy 46%, który doskonale łączy w sobie to, co charakterystyczne dla bourbonu, z gładkością starzonych w dwóch rodzajach beczek alkoholi.

Gold Bar Black Double Cask American Whiskey destylowana jest z zacieru składającego się w 80% z kukurydzy oraz w 20% z żyta. Destylat odpoczywa najpierw w nowych, specjalnie wyselekcjonowanych beczkach dębowych – ten etap trwa od trzech do sześciu lat. Następnie leżakowany jest w beczkach z francuskiego dębu, które dostarczane są specjalnie z doliny Napa w Kalifornii. W ten sposób, w procesie podwójnego, niespiesznego starzenia, alkohol nabiera gładkości, ale też uwydatnia poszczególne akcenty charakterystyczne dla składników, które wykorzystano do jego produkcji.

Bogactwo smaku Gold Bar Black

W aromacie rozpoznać można nuty klonu, toffi, karmelu z przenikającymi z tła pikantnymi akcentami żyta i słodyczą wanilii. Smak przynosi połączenie prażonego cynamonu oraz dymnego, pikantnego żyta. Na finiszu trunek łagodnieje, miękko przechodząc w gładki bourbon o lekko owocowym, maślanym posmaku. Ogólne odczucie to idealne połączenie warstwy dymnej i owocowej, podkreślonej mieszanką korzennych przypraw. Doświadczony smakosz wyczuje tu całą gamę wrażeń – od lekkich czekoladowych akcentów, przez łagodne nuty owocowe, aż po karmelizowaną melasę.

Doskonałe wrażenie

Gold Bar Black Double Cask American Whiskey przepięknie prezentuje się w szkle. Ma bogaty, mahoniowy odcień brązu z bursztynowymi akcentami. Obcowanie z tym trunkiem przynosi przyjemność na kilku różnych poziomach. To alkohol elegancki w każdym rozumieniu tego słowa.

Zachwyci znawców i amatorów, będzie doskonałym wyborem do wzbogacenia domowej kolekcji jakościowych trunków lub gustownym, pełnym smaku upominkiem. Niebanalne opakowanie sprawia, że Gold Bar Black Double Cask American Whiskey nie wymaga dodatkowej oprawy.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Zawartość alkoholu 46%
Pojemność 0,75L
Producent GOLD BAR
Kraj USA
Identyfikator 816136024021
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GOLD BAR BLACK DOUBLE CASK AMERICAN WHISKEY 0,75L 46%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.