DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA 0,7L 40%

129,00 zł
SKU
VSIE10
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA 0,7L - kiedy patrzymy na nią przez przejrzysty kryształ butelki, dostrzegamy klarowność i czystość, której oczekujemy od najwyższej klasy wódki. Położony w malowniczych krajobrazach Polski, Dwór Sieraków to miejsce, które przez pokolenia kultywowało tradycje produkcji alkoholu. Zbudowany na fundamencie wieloletniej historii, marka Dwór Sieraków stała się synonimem jakości i klasy. Często wspominane historie zakładają, że każda butelka tej wódki przenosi w czasie, przywołując ducha epok minionych, kiedy rzemieślnicy z pasją tworzyli trunki. Jest to produkt, który łączy w sobie doskonałość tradycyjnych metod produkcji z nowoczesnym podejściem do jakości.

DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA 0,7L - Odkrycie smaku

Kiedy pierwszy łyk tej wódki przelewa się przez gardło, doświadczenie jest nieporównywalne z niczym innym. Początkowe nuty czystej, gładkiej wody przechodzą w subtelne akcenty mineralne, które są efektem unikalnego procesu destylacji. Dalej, w tle, można wyczuć lekkie nuty zbożowe, które dodają tej wódce charakteru. Serwowana schłodzona, odsłania pełną paletę swoich smaków. W połączeniu z tradycyjnymi polskimi zakąskami, jak śledź czy tatar, staje się główną gwiazdą każdej uczty. Ciekawostką może być fakt, że receptura tej wódki opiera się na starych, rodzinnych przepisach, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie w rodzie Sieraków.

DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA - Idealne chwile

Nie ma nic piękniejszego niż chwila spokoju po długim dniu, kiedy to możemy usiąść w fotelu i delektować się kieliszkiem doskonałej wódki. DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA 0,7L jest idealna na te chwile – czy to podczas spotkania z przyjaciółmi, czy w intymnej atmosferze z bliską osobą. Jej wyjątkowy smak sprawi, że nawet najbardziej codzienne momenty staną się wyjątkowe. Jest też doskonałym prezentem dla tych, którzy potrafią docenić prawdziwą jakość i smak. Wyobraź sobie twarz bliskiej osoby, kiedy odkrywa głębię i bogactwo tej wyjątkowej wódki.

"Dla tych, którzy potrafią docenić prawdziwą jakość" - Jan Nowak, koneser alkoholi.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DOM WINA SP. Z O.O.
Kraj Polska
Identyfikator 5907222715123
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DWÓR SIERAKÓW SUPERIOR WÓDKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.