DEWAR'S 8YO CARIBBEAN SMOOTH WHISKY 0,7L 40%

79,99 zł
SKU
DEW004
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DEWAR'S 8YO CARIBBEAN SMOOTH WHISKY. Idealna whisky dla fanów tradycji z tropikalnym akcentem. Ośmioletni trunek, który jako pierwszy w stajni John Dewar and Sons trafił do beczek po karaibskim rumie. To właśnie rodzaj beczki odpowiada za niezwykły aromat trunku – od jej typu zależą zarówno walory smakowe, jak i zapachowe napitku.

DEWAR'S 8YO CARIBBEAN SMOOTH WHISKY - Szkocka tradycja i karaibskie nuty

Dewar’s 8YO Caribbean Smooth to typowa blended scotch whisky – składa się z 40 wybitnych destylatów single malt i single grain, a każdy z nich dojrzewa przez minimum 8 lat w beczkach po burbonie. Następnie są mieszane i taki blend finiszuje w beczkach po karaibskim rumie przez pół roku. Autorką tej niezwykłej kompozycji jest Stephanie Macleod – jedna z nielicznych kobiet w tej branży, utalentowana master blender i malt master. Na swoim koncie ma niezliczone, autorskie blendy, a pod swoją opieką wybitne single malty.

Dewar's 8 letni Caribbean Smooth – łagodna whisky

Dewar’s 8 letni Caribbean Smooth to fantastyczna whisky dla początkujących. Delikatna, łagodna, przepełniona słodkimi, owocowymi i egzotycznymi aromatami. Idealny napitek dla osób ceniących czysty smak whisky, ale równie dobrze sprawdza się w wielu drinkach i koktajlach jako fantastyczna, egzotyczna baza. Dewar’s 8YO Caribbean Smooth to whisky typu blend o pięknej, złotej barwie z dużą dozą tropikalnych klimatów. Przepełniona zapachem karmelu, kokosa i słodkich płatków zbożowych. Całość uzupełniają egzotyczne przyprawy oraz kawa. W słodkim, gładkim smaku przeważa delikatna dębina z nutą wanilii, mlecznej czekolady i owoców tropikalnych. Finisz o średniej długości, przepełniony owocowymi skórkami, wanilią oraz kokosem.

Dewar's 8YO Caribbean Smooth – nagradzana whisky

Whisky Dewar’s to marka z długą historią przepełnioną litrami wspaniałych alkoholi. Dziś jedna z najbardziej uznanych firm w świecie whisky – i mowa tu zarówno o samej branży, jak i konsumentach. Założona w 1846 roku przez Johna Dewar’a, a została wzmocniona przez jego synów – Johna i Thomasa. Dewarowie jako pierwsi w Szkocji stosowali butelkowanie whisky. Brand podbił rynek amerykański i prężnie rozwija się po dziś dzień pod opieką koncernu Bacardi. Niezwykłe trunki nagradzane rokrocznie wieloma nagrodami świadczą o wysokiej klasie i jakości, jaką reprezentuje wśród szkockich whisky John Dewar and Sons. Do klasyków producenta i najlepiej sprzedających się alkoholi tego segmentu należy chociażby klasyczny blend White Label.  

 

*Szklanka przedstawiona w celach poglądowych, nie jest dołączona do produktu.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Blended Whisky
Wiek 8
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent JOHN DEWAR & SONS
Kraj Szkocja
Identyfikator 7640171033730
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DEWAR'S 8YO CARIBBEAN SMOOTH WHISKY 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.