DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L 38% + 2 KIELISZKI

260,00 zł
SKU
DEBO0094
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L + 2 KIELISZKI to tematyczny, nadzwyczaj kreatywny pomysł na prezent dla pasjonatów strategicznych gier planszowych: warcabów i szachów.

DĘBOWA POLSKA WARCABY to produkt, który ucieszy każdego miłośnika tej klasycznej gry o wielowiekowej tradycji.

Zwłaszcza kiedy można ją rozegrać w doborowym towarzystwie w jesienne, zimowe oraz każde inne wieczory. Butelki zostały umieszczone w solidnej obudowie gry wykonanej z litego dębu w towarzystwie gustownych kieliszków i żetonów do warcabów, otulonych karmazynowym aksamitem.

Zestaw zawiera dwie wódki o smakach: Orzech i Czeremcha.

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L plus 2 KIELISZKI – orzech i czeremcha

Jedno opakowanie, dwa smaki Dębowej – orzech i czeremcha to jedne z najbardziej pożądanych wódek marki. Czeremcha zachwyca głęboko rubinową barwą, cieszy słodko-cierpkim smakiem, przypominającym owoc aronii.

Natomiast orzech przywodzi na myśl domową orzechówkę, słodką, gęstą, kremową.

Nie możemy też nie wspomnieć o właściwościach orzechówki –wysoka zawartość garbników, flawonoidów i karotenoidów łagodzą dolegliwości trawienne. Orzechówka Dębowa daje więc nie tylko korzyści smakowe!

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L + 2 KIELISZKI - Alkoholowe warcaby

Opakowanie DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L + 2 KIELISZKI realistycznie imituje planszę do gier w warcaby i właśnie do tej rozgrywki możesz je wykorzystać. Stanie się też gustowną ozdobą parapetu, gabloty lub półki, położysz je w dowolnym miejscu, dekorując przestrzeń.

Również po  spożyciu alkoholu nadal będzie dekoracją – plansza została wykonana z trwałego drzewa dębowego, odpornego na zarysowania, zniszczenia i blaknięcie.

Wewnątrz, pośród karmazynowej tkaniny, widnieją dwie butelki wódki i 2 zgrabne kieliszki oraz szereg żetonów do gry. Zyskujesz więc nie tylko dobry polski alkohol, ale i możliwość rozgrywki w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Smakowa
Zawartość alkoholu 38%
Pojemność 0,2L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L 38% + 2 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.