DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L 38% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 2x0,2L 38% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT BUKŁAK PIŁKA 3D 0,5L 40%

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT BUKŁAK PIŁKA 3D 0,5L 40%

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI

235,00 zł
SKU
DEBO0095

Dębowa Polska warcaby to kreatywny pomysł na prezent lub urozmaicenie własnej gabloty z alkoholami. Prawdziwa gratka dla pasjonatów warcabów i szachów oraz rozgrywek umysłowych.

DĘBOWA POLSKA WARCABY to produkt, który ucieszy każdego miłośnika tej klasycznej gry o wielowiekowej tradycji. Zwłaszcza kiedy można ją rozegrać w doborowym towarzystwie w jesienne, zimowe oraz każde inne wieczory.

Piersiówka została umieszczona w solidnej obudowie gry wykonanej z litego dębu w towarzystwie gustownych kieliszków i żetonów do warcabów, otulonych karmazynowym aksamitem. Zestaw zawiera klasyczną wódkę dębową.

Dębowa Polska warcaby

Dębowa Polska warcaby to nadzwyczaj pomysłowy alkohol, który pokochają pasjonaci strategicznych gier planszowych.

Opakowanie wyśmienicie imituje planszę do gier w warcaby, to misterne dzieło sztuki w branży alkoholowej, przepiękna ozdoba każdej półki, parapetu czy gabloty.

Po spożyciu alkoholu nadal będzie dekoracją w mieszkaniu przez długie lata – plansza powstała z solidnego drzewa dębowego, ma widoczne usłojenia i logo marki, co jeszcze bardziej podnosi jej prestiż.

Rozegraj wieczór tak, jak lubisz

Plansza z drewna ma metalowy zatrzask, a wewnątrz została wyścielona karmazynowym obiciem, aksamitnym w dotyku, które otula pół litra klasycznej Dębowej i 2 zgrabne kieliszki. Tuż obok znajdują się żetony do warcabów – zyskujesz więc nie tylko dobry polski alkohol, ale i możliwość rozgrywki, a co najważniejsze, w perfekcyjnej cenie!

Obierz strategię na piątkowy wieczór

Wódka Dębowa Polska warcaby nadaje się na prezent, z pewnością wyróżni się na tle pozostałych upominków, na zawsze zapadnie w pamięci adresata.

Rozbawi też towarzystwo w piątkowy wieczór podczas domówki, zaskoczy rodzinę przy świątecznym stole, wywoła uśmiech na twarzach przyjaciół. Dębowa w kształcie warcabów pasuje do praktycznie każdej okazji!

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.