DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI

260,00 zł
SKU
DEBO0095
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Dębowa Polska warcaby to kreatywny pomysł na prezent lub urozmaicenie własnej gabloty z alkoholami. Prawdziwa gratka dla pasjonatów warcabów i szachów oraz rozgrywek umysłowych.

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L + 2 KIELISZKI to produkt, który ucieszy każdego miłośnika tej klasycznej gry o wielowiekowej tradycji. Zwłaszcza kiedy można ją rozegrać w doborowym towarzystwie w jesienne, zimowe oraz każde inne wieczory.

Piersiówka została umieszczona w solidnej obudowie gry wykonanej z litego dębu w towarzystwie gustownych kieliszków i żetonów do warcabów, otulonych karmazynowym aksamitem. Zestaw zawiera klasyczną wódkę dębową.

Dębowa Polska warcaby piersiówka 0,5l + 2 kieliszki 

Dębowa Polska warcaby to nadzwyczaj pomysłowy alkohol, który pokochają pasjonaci strategicznych gier planszowych.

Opakowanie wyśmienicie imituje planszę do gier w warcaby, to misterne dzieło sztuki w branży alkoholowej, przepiękna ozdoba każdej półki, parapetu czy gabloty.

Po spożyciu alkoholu nadal będzie dekoracją w mieszkaniu przez długie lata – plansza powstała z solidnego drzewa dębowego, ma widoczne usłojenia i logo marki, co jeszcze bardziej podnosi jej prestiż.

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L + 2 KIELISZKI - Rozegraj wieczór tak, jak lubisz

Plansza z drewna ma metalowy zatrzask, a wewnątrz została wyścielona karmazynowym obiciem, aksamitnym w dotyku, które otula pół litra klasycznej Dębowej i 2 zgrabne kieliszki. Tuż obok znajdują się żetony do warcabów – zyskujesz więc nie tylko dobry polski alkohol, ale i możliwość rozgrywki, a co najważniejsze, w perfekcyjnej cenie!

Obierz strategię na piątkowy wieczór

Wódka DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L + 2 KIELISZKI nadaje się na prezent, z pewnością wyróżni się na tle pozostałych upominków, na zawsze zapadnie w pamięci adresata.

Rozbawi też towarzystwo w piątkowy wieczór podczas domówki, zaskoczy rodzinę przy świątecznym stole, wywoła uśmiech na twarzach przyjaciół. Dębowa w kształcie warcabów pasuje do praktycznie każdej okazji!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.