DĘBOWA POLSKA PUCHAR 0,5L 40%

230,00 zł
SKU
DEBO0042
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA PUCHAR. Wódka uznanej polskiej marki tym razem w wydaniu dedykowanym miłośnikom futbolu. Szukasz prezentu dla dorosłego kibica? Oto propozycja idealna!

Osoby, które gustują w alkoholach wysokoprocentowych, z pewnością rozpoznają nazwę tego produktu. Dębowa to doskonała jakość, produkt wytwarzany według tradycyjnych receptur. Łączy w sobie spirytus pozyskiwany ze zbóż oraz krystalicznie czystą wodę.

DĘBOWA POLSKA PUCHAR - Dębowa – znana i ceniona

Tak jak w przypadku „klasycznych” wydań Dębowej, również i w tej oryginalnej butelce umieszczono pasemko dębowego drewna, które delikatnie wzbogaca smak i aromat wódki, nadając mu przy tym oryginalną barwę, tutaj widoczną dopiero po zaserwowaniu.

To świetna wiadomość dla tych, którzy nie chcą rezygnować ze sprawdzonych, wysokiej jakości trunków, ale jednocześnie pragną zaskoczyć kogoś bliskiego oryginalnym, nowym elementem.

Niekwestionowany hit przyjacielskich spotkań kibiców piłkarskich, ozdoba przyjęcia i domowej kolekcji alkoholi. Ciekawa, zabawna, pomysłowa, a jednocześnie sprawdzona i doceniana przez znawców i amatorów propozycja wysokoprocentowego trunku.

DĘBOWA POLSKA PUCHAR - Dla kibiców piłkarskich

W tej edycji producent zaprezentował niezwykle oryginalne opakowanie w  kształcie piłki osadzonej na drewnianym cokole.

Opakowanie DĘBOWA POLSKA PUCHAR, choć cechuje je nietypowy kształt, ma standardową objętość – pół litra. W takim wydaniu alkohol nie potrzebuje dodatkowego opakowania – chyba że bardzo nam zależy, aby obdarowana osoba pozostawała w niepewności do ostatniej chwili.

Urodziny piłkarskiego kibica, spotkanie przyjaciół pasjonujących się sportem lub symboliczny produkt uświetniający wspólne kibicowanie podczas ważnej sportowej imprezy.

Okazji, podczas których Wódka Dębowa Polska Puchar sprawdzi się idealnie, jest wiele i sporo osób z pewnością już w pierwszej chwili potrafi przywołać w swoim otoczeniu osobę, dla której to byłby znakomity prezent.

DĘBOWA POLSKA PUCHAR - Smak i jakość w niebalanym wydaniu

Producent słynie nie tylko z wysokiej jakości alkoholi, które są marką samą w sobie. To wódka ceniona w Polsce i za granicami naszego kraju.

Coraz częściej też proponuje nowe formy opakowań. Zaskakujące, niebanalne, całość produktu zaprojektowana tak, by spełniał oczekiwania zarówno smakoszy, jak i wielbicieli dobrego, ciekawego designu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA PUCHAR 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.