DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET 0,5L 40%

170,00 zł
SKU
DEBO0128
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET - Oryginalne opakowanie i polska jakość produktu

DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET. Klasyczna Wódka Dębowa, która wyprodukowana została wyłącznie w oparciu o naturalne wyciągi roślinne oraz najwyższej klasy spirytus zbożowy. Dodatkowo została ona umieszczona w oryginalnym opakowaniu, które przypomina pocisk. Można by zatem rzec, że to alkohol dla prawdziwych twardzieli, miłośników militariów i wszelkiego rodzaju broni. Co więcej, w każdej butelce został umieszczony skrawek dębowego drzewa, który nadaje tej wódce niepowtarzalny kolor i aromat.

DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET - Najlepsza jakość alkoholu

DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET to wódka produkowana z polskiego spirytusu zbożowego najwyższej jakości, który jest pod stałą i szczególną kontrolą. Z jednej strony o niepowtarzalnym smaku tego doskonałego alkoholu decyduje niewątpliwie unikalna receptura, która wykorzystuje walory drewna dębowego do podbicia smaku alkoholu. Z drugiej strony jest to specjalnie uzdatniana, krystaliczna woda oraz nalewy wyekstrahowane ze starannie wybranych roślin, które nadają delikatnego, charakterystycznego i oryginalnego smaku docenianego przez najlepszych koneserów.

DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET - Doskonała na prezent

Tradycyjna polska wódka DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET to bez wątpienia arystokratka wśród krajowych alkoholi. W konsekwencji tego wysokiego statutu, w opinii klientów, jest to najlepsza wódka jakiej do tej pory smakowali. Co więcej, i co bardzo ważne, nie dajmy się zwieść delikatności tego alkoholu podczas picia, jest to bowiem wódka wysokoprocentowa. DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET to wydanie, które doskonale sprawdza się jako prezent lub też robi wrażenie na różnego rodzaju przyjęciach, dzięki jej oryginalnemu opakowaniu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent DĘBOWA POLSKA
Kraj Polska
Identyfikator 5903983407055
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA MILITARY ROCKET 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.