DĘBOWA POLSKA GOLD CHERRY BUKŁAK 0,7L 30% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA GOLD CHERRY BUKŁAK 0,7L 30% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA 40%

DĘBOWA POLSKA TERMO BECZKA 40%

DĘBOWA POLSKA LORNETKA 2x0,05L 40%

84,99 zł
SKU
DEBO0091

DĘBOWA POLSKA LORNETKA. Połączenie idealne: doskonałej jakości wódka, zestaw dwóch wersji smakowych w miniaturkach oraz nietuzinkowe opakowanie. Oto jedna z nowszych propozycji marki Dębowa – nie tylko dobrze znanej, ale i niezwykle cenionej przez smakoszy wódki.

Jedno opakowanie, dwa smaki

Zazwyczaj w propozycjach takich jak ta, producent stawia na jeden z elementów – oryginalne opakowanie lub opcję smakową. W tym przypadku otrzymujemy produkt zaskakujący podwójnie. W intrygującym futerale imitującym lornetkę umieszczone zostały aż dwa smaki wódki Dębowej – orzechowa i czeremchowa.

Wytwarzana od kilku dekad przez rodzinną firmę wódka Dębowa stała się symbolem jakości i smaku. Dziś marka oferuje szereg produktów cieszących się zainteresowaniem i znakomitą opinią smakoszy i amatorów mocniejszych alkoholi. Dębowa ceniona jest nie tylko w Polsce – eksportowana do krajów europejskich, ale również do Stanów Zjednoczonych, Chin i Australii, również na tamtejszych rynkach znalazła swoje miejsce. Nagradzana na międzynarodowych imprezach jest świetnie rozpoznawalna. I to ten jakościowy produkt jest podstawą kolejnych propozycji marki, w tym również wódek smakowych.

Smak i jakość Dębowej

Połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnym podejściem do potrzeb konsumentów sprawia, że kolejne produkty spod szyldu Dębowej są oczekiwane i przyjmowane z entuzjazmem. Wersje smakowe to kwintesencja naturalnych aromatów – doskonałe zestawienie mocy alkoholu z urzekającymi zapachami.

Chcesz zrobić komuś oryginalny prezent? Dębowa Polska Lornetka będzie znakomitym wyborem. Dwa świetne smaki z palety Dębowej – orzech i czeremcha. A całość w wyjątkowym, zabawnym, intrygującym opakowaniu. Ciekawy podarunek i możliwość degustacji aż dwóch wersji znakomitego trunku.

Podaruj nowe spojrzenie

A opakowanie w kształcie lornetki to również pole do wyobraźni – można taki przedmiot potraktować dosłownie lub metaforycznie. To opcja wybierana jako prezent dla osób, które wykorzystują lornetkę w codziennej pracy, które mają wymagające jej hobby albo które… chcą zyskać nowe spojrzenie na rzeczywistość.

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Smakowa
Zawartość alkoholu 40%
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA LORNETKA 2x0,05L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.