DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA WARCABY PIERSIÓWKA 0,5L 40% + 2 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA MAPA POLSKI 40%

DĘBOWA POLSKA MAPA POLSKI 40%

DĘBOWA POLSKA EXCELLENT BUKŁAK PIŁKA 3D 0,5L 40%

195,00 zł
SKU
DEBO0096

Dębowa Polska Excellent bukłak piłka 3D podkręci sportowe emocje do granic możliwości. Sprawi, że szybko uzupełnisz płyny podczas meczu, albo zrelaksujesz się z kolegami po zasłużonym zwycięstwie ulubionej drużyny. Dębowa Polska w kształcie piłki to strzał w 10!

A zwieńczeniem opakowania jest skórzany pasek, dzięki któremu zabierzesz ze sobą Dębową piłkę wszędzie tam, gdzie sportowe emocje są w centrum uwagi. Twoi koledzy nie wyjdą z podziwu, gdy zobaczą tematyczną wódkę.

Po jej spożyciu, piłka stanie się ozdobą półki, gabloty z alkoholami lub stolika – by sportowe akcenty towarzyszyły Ci codziennie!

Sportowa Dębowa Polska Excellent bukłak piłka 3D

Chociaż opakowanie Dębowej Polskiej w kształcie piłki natychmiast przykuwa spojrzenie, to smak odkrywa kluczową rolę, pieszcząc wszystkie zmysły. W Dębowej nie ma miejsca na sztuczne składniki, chemię i zbędne dodatki – w czystej wódce posmakujesz tylko naturalnych, zdrowych, w 100% polskich składników.

Krystaliczna woda, nalew z wybranych roślin (wyciągów roślinnych) i esencja spirytusu zbożowego – te trzy składniki sprawiają, że Dębową Polską wyróżnia delikatny smak, który nie gryzie podniebienia. Dlatego posmakuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom spragnionym sportowych wrażeń.

Dębowy rarytas

Sekretem unikatowej receptury jest kawałek dębiny umieszczony wewnątrz butelki. To właśnie pasemko drewna sprawia, że Dębowa Polska ma łagodny smak i słomkowy kolor.

Właściciel marki Pan Markiewicz oddał w wódce swoją fascynację naturą i tajemnicą lasu, których skosztujesz w kieliszku. Skrawek dębowego drzewa w połączeniu ze 100% naturalnymi składnikami trafi w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Posmakuj natury sportu!

Jeśli więc chcesz zanurzyć się w czystym, sportowym smaku, Dębowa Polska Excellent na pewno spełni oczekiwania. Nadaje się też na tematyczny prezent dla pasjonata piłki nożnej, którego zachwyci realistyczna piłka 3D wypełniona naturalną, polską wódką. Delikatna, słomkowa, drzewna… osobiście przekonaj się, że czysta wódka ma różne oblicza!

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA EXCELLENT BUKŁAK PIŁKA 3D 0,5L 40%
Twoja ocena
Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Treść jest chroniona prawami autorskimi.