TIMBERMAN 6YO WHISKY 0,7L 40% W SKRZYNCE + SZKLANKA

TIMBERMAN 6YO WHISKY 0,7L 40% W SKRZYNCE + SZKLANKA

DĘBOWA POLSKA FUTURA GOLD CHERRY LIKIER 0,7L 30% + 3 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA FUTURA GOLD CHERRY LIKIER 0,7L 30% + 3 KIELISZKI

DĘBOWA POLSKA CYTRYNÓWKA LIKIER 0,7L 30%

65,99 zł
SKU
DEBO0119

Wódka pełna cytrynowego smaku

DEBOWA POLSKA CYTRYNOWKA LIKIER. Jest to likier cytrynowy na bazie wysokiej jakości, sześciokrotnie filtrowanego polskiego alkoholu zbożowego i krystalicznie czystej wody. Bogaty w aromaty dojrzewających w słońcu soczystych cytryn. Naturalnie mętny, zawiera cząstki owoców, w wyniku czego na dnie butelki może wytrącać się osad. Dębowa, polska cytrynówka to alkohol finezyjny, a jej aromat jest bardzo wyraźny, radosny, cytrynowy i lekki. Kosztując tego alkoholu, na pierwszy plan wysuwa się aromat orzeźwiających cytryn, by po chwili ustąpić mu delikatnej nucie ich gorzej skórki. Odpowiednia ilość dobranej słodyczy w tym alkoholu balansuje jej cierpki smak, nie zmieniając przy tym tego trunku w gęsty likier o smaku cytrynowym, co jest niewątpliwie jego wielkim atutem. Sam alkohol, po wlaniu go do kieliszka wydaje się lekko mętny, lecz to tylko efekt zawartych w nim cząstek owoców. DEBOWA POLSKA CYTRUNOWKA LIKIER najlepiej spożywać lekko schłodzoną bądź też w temperaturze pokojowej.

Alkohol godny skosztowania

Produkty z serii Dębowa Polska to seria dla koneserów o wyrafinowanych kubkach smakowych. Po udanym debiucie wódek na rynku polskim firma tworząca te alkohole osiągnęła sukces na arenie międzynarodowej. Dziś cieszy odbiorców między innymi w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Chinach, Niemczech, Francji czy na Łotwie. Wódki z serii Dębowa Polska są liderem w swojej grupie, a potwierdzeniem zalet tych trunków są dyplomy i puchary zdobywane przez nie na targach i wszelkich wystawach alkoholi. Firma ciągle opracowuje nowe receptury, co gwarantuje unikatowe i oryginalne nowinki smakowe. DĘBOWA POLSKA CYTRYNOWA LIKIER to alkohol wysokiej klasy, z domieszką finezji w swojej tradycyjności!

Tradycja pełna procentów

Wódka jest alkoholem wysokoprocentowym, uzyskiwanym poprzez zmieszanie spirytusu rektyfikowanego z wodą. Może mieć ona charakter czysty lub też występować w wersjach smakowych. Wódkami, w sensie historycznym, określa się trunki uzyskiwane na bazie alkoholu destylowanego pozyskiwanego z przerobów płodów rolnych. Wódka stanowi również istotny element kultury, zwłaszcza w krajach tak zwanego „pasa wódki", jakimi są Polska i Rosja. Pojawia się ona w wielu obrzędach, tradycjach tych krajów jak i nawet w utworach literackich! DĘBOWA CYTRYNOWA wódka to alkohol smaczny, polski i niewątpliwie lekki, choć wysokoprocentowy. Zachwyci każdego, kto rozsmakowuje się w tego typu trunkach.

Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Likier
Zawartość alkoholu 30%
Pojemność 0,7L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983406751
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA CYTRYNÓWKA LIKIER 0,7L 30%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.