DĘBOWA POLSKA CEGŁA 0,35L 40%

140,00 zł
SKU
DEBO0112
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DĘBOWA POLSKA CEGŁA reprezentuje wieloletnią tradycję i doskonałość w sztuce destylacji, której korzenie sięgają wieków wstecz. Jest to produkt, który niesie w sobie dziedzictwo polskiej tradycji, będąc jednocześnie wspaniałym uzupełnieniem współczesnych kolekcji alkoholi. Od początku jej istnienia, marka Dębowa Polska była synonimem jakości. Począwszy od starannego doboru ziaren, przez unikatowy proces fermentacji, a na destylacji kończąc – każdy etap tworzenia tej wódki świadczy o niesamowitej dbałości o szczegóły.

DĘBOWA POLSKA CEGŁA – Wielowymiarowe doznania smakowe

Nie da się zapomnieć pierwszego łyka DĘBOWA POLSKA CEGŁA WÓDKA. Wyróżnia ją wyjątkowe połączenie smaków – od lekko ziarnistych nut po subtelne akcenty dębowe, które są efektem dojrzewania w specjalnie przygotowanych beczkach. Ciekawostką jest fakt, że nazwa "Cegła" nie jest przypadkowa. Legenda głosi, że w jednej z pierwszych destylarni Dębowej, wódka była przechowywana w specjalnych pomieszczeniach wyłożonych cegłą, co dodatkowo wpływało na jej charakterystyczny smak. Dzięki temu jest ona idealna zarówno do picia na czysto, jak i jako kluczowy składnik wielu koktajli. W połączeniu z lodem czy delikatnymi sokami cytrusowymi tworzy harmonijne kompozycje, które zachwycają podniebienie.

DĘBOWA POLSKA CEGŁA – Idealny towarzysz każdej okazji

Nie ma idealniejszej propozycji na rodzinne uroczystości, tradycyjne polskie święta czy wyjątkowe spotkania z przyjaciółmi niż DĘBOWA POLSKA CEGŁA WÓDKA. To nie tylko symbol doskonałego smaku, ale również historii, tradycji i kultury naszego kraju. Czy to Wigilia, Święto Niepodległości czy zwyczajny wieczór – ta wódka dodaje każdej chwili wyjątkowego charakteru. Jest również doskonałym pomysłem na prezent, podkreślającym głęboki szacunek i ciepłe uczucia do obdarowywanej osoby.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,35L
Producent DĘBOWA POLSKA
Identyfikator 5903983406331
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA CEGŁA 0,35L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.