DĘBOWA POLSKA BUDKA DLA PTAKÓW 1L 40% + 4 KIELISZKI

275,00 zł
SKU
DEBO0036
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Dębowa Polska budka dla ptaków powstała z myślą o miłośnikach natury. Producent umieścił wewnątrz gustownego domku butelkę polskiej wódki, a całości dopełniają 4 kieliszki. Kompletny zestaw pozwoli uczcić dowolną okazję, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Może w ogródku podczas grilla? Albo na tarasie?

Dębowa Polska budka dla ptaków + 4 kieliszki

Jak prosto połączyć przyjemne z pożytecznym? Wybierz wódkę zapakowaną w budkę dla ptaków. Drewniany domek z czasem stanie się mieszkankiem dla sikorki, kawki, dudki lub modraszki. Zobacz, jak skutecznie możesz stworzyć przytulny azyl dla opierzonych przyjaciół.

Ale skupiając się na walorach wódki… Dębowa Polska z krystalicznie czystej wody i spirytusu zbożowego trafi w gusta kobiet i mężczyzn, a to za sprawą łagodnego smaku. Prawdziwą perełką alkoholu jest wkład dębowy, czyli pasemko drewna dębowego zatopione w trunku, które daje lekko drzewny posmak.

Dębowa Polska budka dla ptaków + 4 kieliszki - Polska wódka z wsadem dębowym

Dębowa Polska powstaje według staropolskiej receptury, tylko z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków. To czysta, oryginalna wódka na bazie wybranych roślin z rodzimej uprawy. Producent już od 1982 roku zaopatruje mieszkańców Polski w czystą wódkę, która zasłynęła też w Stanach Zjednoczonych i Francji.

Dębowa Polska budka dla ptaków to hołd dla natury i tajemnicy lasu. Inspiracją dla producenta pana Jerzego Markiewicza stały się wiekowe lasy zachodniej Polski, w których koronę dzierżą potężne dęby. Może osobiście posmakujesz wódki kultywującej staropolską tradycję?

Dębowa budka dla ptaków plus 4 kieliszki - zestaw idealny

Drewniane opakowanie to autorski projekt właściciela firmy Dębowa Polska – Jerzego Markiewicza, który wyprodukował je we własnych zakładach drzewnych. Osobiście zadbał o każdy szczegół, drobiazgowo oddając usłojenia dębu.

Dębowa Polska budka dla ptaków + 4 kieliszki uraduje leśniczego, myśliwego lub podróżnika, ale i wywoła zachwyt na twarzy gości. Połączenie krystalicznie czystej wody, zbożowego spirytusu i wyciągu z roślin trafi w gusta każdego!

Dębowa - budka dla ptaków

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla swojego ojca lub teścia? Chcesz podarować mu coś, co na długo pozostanie w barku i w pamięci?

Doskonałym pomysłem będzie wódka Dębowa Budka dla ptaków. Jak powszechnie wiadomo, marka ta słynie z różnorodnych opakowań dla swojego alkoholu.

Na rynku były już dostępne butelki z piłką nożną, opakowania z szachami i kieliszkami. Budka dla ptaków to kolejny poziom, który został zdobyty przez markę. Poza fantastycznie dopracowanymi opakowaniami, wódka Dębowa może pochwalić się też świetnym smakiem!

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Dębowa Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 1L
Producent DĘBOWA POLSKA
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DĘBOWA POLSKA BUDKA DLA PTAKÓW 1L 40% + 4 KIELISZKI
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.