DEAD MAN'S FINGERS SPICED RUM 0,7L 37,5%

125,00 zł
SKU
DEAD002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DEAD MAN'S FINGERS SPICED RUM. Oto produkt, który nie sposób pomylić z innym. Charakterystyczne opakowanie, wyrazisty profil smakowy i kilka apetycznych wersji, które tworzą wyjątkową kolekcję. Powstałe w pewnej restauracji w Kornwalii, szybko zachwyciły stałych bywalców i niepostrzeżenie… stały się kultowe. Choć Dead Man’s Fingers Rum na rynku jest dopiero od 2015 roku.

Rum, poziom wyżej

Dziś Dead Man's Fingers Rum popijany jest na całym świecie, chętnie wykorzystywany także w koktajlach. Wersja Spiced to absolutna podstawa całej kolekcji. Karmelowy smak, w którym wyraźnie pojawiają się szafran, wanilia, cynamon, gałka muszkatołowa, a z tła przenikają subtelne, ale trudne do pominięcia akcenty słodkich pomarańczy. Nawet nazwa nie przypomina tych, które zazwyczaj nadawane są rumom i powstającym z nich mieszankom. Nic o piratach, nic o Karaibach, wyspach czy słońcu. Wręcz przeciwnie. Mroczny charakter nazwy również silnie nawiązuje do miejsca, w którym ten alkohol miał swój początek. Jednym z najpopularniejszych dań w karcie restauracji jest krab, z którego usuwane są przed podaniem elementy nazywane żartobliwie palcami martwego człowieka. A zatem dziwna, zupełnie nie-rumowa nazwa, niezwykle oryginalna, a nawet odważna oprawa graficzna i – pełen sukces!

Autorska mieszanka przypraw 

Twórcy przyznają, że tworzyli tę mieszankę z myślą o smakach, które uszczęśliwiają ich samych, które według nich tworzą kompozycję idealną. Wszystkie kolejne wersje smakowe powstały z tych samych powodów. Spiced Rum był najpierw efektem kreatywności, w końcu jednak stał się inspiracją.

Rum jak zawsze, rum na nowo

Wyjątkowy charakter trunek zawdzięcza oczywiście nie tylko przyprawom. Najważniejsza jest podstawa – mieszanka jakościowych rumów z Barbadosu i Trynidadu, leżakowanych wcześniej w dębowych beczkach. Zasmakuj rumowej mieszanki wzniesionej na wyższy poziom. Odkryj możliwości, jakie daje w drinkach, które do tej pory bazowały na klasycznych rumach. Sprawdź, jak autorska mieszanka przypraw twórców Dead Man's Fingers Spiced Rum wzbogaci dobrze znane koktajle.

Więcej informacji
Więcej informacji
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent THE RUM & CRAB SHACK
Kraj Karaiby
Identyfikator 5011166056584
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DEAD MAN'S FINGERS SPICED RUM 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.