DANZKA VODKA 0,7L 40%

75,99 zł
SKU
DAN003
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DANZKA VODKA - Naturalne składniki najwyższej jakości

DANZKA VODKA 0,7L. Seria wódek smakowych pełnych owocowego orzeźwienia. Wódki DANZKA to alkohole najwyższej jakości, wytwarzane na bazie wyłącznie naturalnych składników, które są starannie selekcjonowane i zbierane z największą uważnością, by oddać w trunkach wszystko to, co posiadają w sobie najlepszego. DANZKA VODKA 0,7L powstają na bazie krystalicznie czystej wody, która poddawana jest dodatkowo hydrolizacji, by alkohol nabrał najwyższej klasy i swojej niepowtarzalnej aksamitności. DANZKA VODKA 0,7L to również najlepszej jakości ziarna zbóż, a powstały z nich zaczyn jest destylowany aż sześciokrotnie, by uzyskać z niego doskonałej jakości alkohol.

DANZKA VODKA - Piękna butelka z nietypowego tworzywa

To, co wyróżnia wódki DANZKA od innych ich odpowiedników, to nie tylko najwyższej jakości produkty, z których powstają czy też hydrolizowana woda, ale również butelka. Powstała ona z aluminium, co nie jest typowym tworzywem, jednak dzięki temu zyskała kilka istotnych plusów. Po pierwsze świetnie wygląda, a to czyni ją atrakcyjnym prezentem. Po drugie szybko się schładza, o wiele szybciej niż szklana butelka, a po trzecie jest to tworzywo, które nie podlega stłuczeniu. DANZKA VODKA 0,7L to doskonała jakość, klasa i naturalność. Pełnia zharmonizowanych ze sobą smaków, które można spożywać solo czy na kostkach lodu, ale również jako dodatek do różnego rodzaju drinków czy owocowych koktajli.

DANZKA VODKA - Najlepszej jakości składniki pełne owoców

DANZKA VODKA. Trunek pochodzący z Danii, gdzie wytwarza się go w destylarni w Kopenhadze. Jest to alkohol bez wątpienia najwyższej jakości. Powstaje na bazie krystalicznie czystej wody, która uprzednio wydobywana jest z głębinowych źródeł, a następnie demineralizowana, by uzyskać swoją najczystszą postać - oraz z najlepszej jakości ziarna. Wszystkie składniki DANZKA VODKA poddawane są aż sześć razy procesowi nieustającej destylacji. To właśnie dzięki temu alkohol ten jest tak nieskazitelnie czysty, gładki i bogaty w swoje wspaniałe aromaty.

DANZKA VODKA - Oryginalna butelka

DANZKA VODKA smakuje pełnią owoców, w zależności od jej gatunku, mieszanki owoców zmieniają się, tworząc doskonale złożoną całość pełną soczystości i głębi. Nie jest to alkohol słaby, ponieważ nosi w sobie aż 40% alk, nie mniej jednak dzięki długiemu procesowi destylacji i najlepszej jakości składnikom, jest on niebywale delikatny, miękki i łagodny. To, co oprócz samego trunku wyśmienite w DANZKA VODKA 0,7L 40%, to również jej butelka. Została ona zaprojektowana na wzór shakera, a wytworzona z aluminium, choć to dość nietypowy surowiec do tego typu zadań. Nie mniej jednak dzięki temu pomysłowi producenta, wódka schładza się o wiele szybciej, jest bezpieczna podczas upadku, ponieważ nie ulega stłuczeniu i pięknie prezentuje się np.w formie prezentu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DANZKA VODKA
Kraj Dania
Identyfikator 5788686123545
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DANZKA VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.