DANZKA CURRANT VODKA 0,7L 40%

75,99 zł
SKU
DAN006
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DANZKA CURRANT VODKA - Wyłącznie naturalne składniki

DANZKA CURRANT VODKA. Wódka smakowa pochodząca z Dani, a dokładniej z Kopenhagi. DANZKA CURRANT VODKA jest alkoholem bardzo świeżym, o delikatnym smaku pełnym jagód i słodkiej, czarnej porzeczki. Dzięki naturalnym składnikom i doskonałemu procesowi powstawania, który opiera się na 120-letniej tradycji, alkohol ten miękko rozlewa się na podniebieniu, orzeźwiając swoim lekkim i finezyjnym smakiem. DANZKA CURRANT VODKA powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych ziaren pszenicy oraz z wody źródlanej, pozyskiwanej z głębi ziemi, która jest dokładnie oczyszczana i demineralizowana, by wódka posiadała miękki i łagodny smak. Co więcej, dla doskonałej jakości alkoholu, jest on poddawany aż sześciokrotnej filtracji.

DANZKA CURRANT VODKA - Pomysłowość na miarę sukcesu

DANZKA CURRANT VODKA to laureatka wielu nagród przyznawanych przez Drinks International, międzynarodowy miesięcznik, który jest jednym z najważniejszych, poświęconych branży alkoholowej. Jedną z ogromnych zalet DANZKA CURRANT VODKA, oczywiście oprócz jej doskonałego smaku i składu, to również sposób jej podania. Została ona rozlana do nietypowych, aluminiowych butelek, które przypominają swoim wyglądem shakery do drinków. To właśnie one zainspirowały producenta DANZKA CURRANT VODKA do tego, by sprzedawać ją w aluminiowych butelkach. Był to pomysł innowacyjny, nie mniej jednak okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki swojemu opakowaniu wódka schładza się o wiele szybciej niż w zwykłej, szklanej butelce, jest bezpieczna podczas upadku, ponieważ nie grozi jej stłuczenie i co więcej, jest o wiele lżejsza od wódki podawanej w szkle.

DANZKA CURRANT VODKA - Leśne jagody i słodkie porzeczki

DANZKA CURRANT VODKA. Duńska wódka powstała na bazie dokładnie wyselekcjonowanych, najlepszych produktów. Alkohol ten wytwarzany jest w pięknej Kopenhadze, a jego skład, to krystalicznie czysta woda głębinowa i najdorodniejsze ziarna zbóż. Woda wydobywana z głębi ziemi, aby zyskała najczystszą postać i jak najgładszą strukturę, poddawana jest dokładnemu procesowi jej demineralizacji. Natomiast alkohol powstały z ziaren przechodzi aż przez sześciokrotny proces destylacji, by uzyskać jego najdoskonalszą wersję. DANZKA CURRANT VODKA powstaje na bazie naturalnych składników, nie znajdziemy w niej żadnych wspomagaczy smaków, koloru czy zapachu. To alkohol pełen słodkiej, czarnej porzeczki i leśnych jagód. Idealny, aby pić go solo czy też wkomponować go w smaczne drinki i koktajle.

DANZKA CURRANT VODKA - Butelka pełna kreatywności

DANZKA CURRANT VODKA rozlana została do nietypowych butelek, ponieważ nie są one tradycyjne i szklane, a wykonane z aluminium. Dzięki temu trunek schładza się kilkukrotnie szybciej niż w swoim szklanym odpowiedniku, natomiast podczas niefortunnego upadku nie ulega stłuczeniu. Aluminiowe butelki to także świetna forma ozdoby alkoholu. Połyskując pięknie w odcieniach srebra, sprawiają, że alkohol doskonale sprawdzi się w roli oryginalnego, smacznego prezentu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Pszenica
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DANZKA VODKA
Kraj Dania
Identyfikator 5710707544008
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DANZKA CURRANT VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.