DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA 0,5L 40%

61,99 zł
SKU
DALK001
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA to wódka ziemniaczana destylowana ze 100% czystego spirytusu ziemniaczanego. To gładki, spójny i pięknie klarowny alkohol o wyraźnym naturalnym smaku, który przez lata był uszlachetniany przez filtrowanie węglem drzewnym. Co więcej, każda butelka i etykieta Dalkowskiego jest niepowtarzalna, unikalna i ma własny numer – na pewno ten fakt ucieszy konesera czystych alkoholi!

DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA - Wódka o unikalnym charakterze

Każda butelka wódki Dalkowski ma unikalny numer na butelce. Na wódce znajdują się również pozostałe informacje, takie jak kopia podpisu Mistrza Jakości. Dzięki takiej graficznej oprawie wódka Dalkowski wybitnie sprawdzi się jako ekskluzywne uzupełnienie prezentu lub jako główny trunek na stole podczas przyjęcia. To wyraz najwyższego uznania wobec gości i dowód prawdziwej gościny.

Popijaj i delektuj się niesamowicie rześkim duchem wódki w bardziej intymnej atmosferze. Luksusowe opakowanie i czysty smak ziemniaczanej wódki nadają się na dzielenie się z bliskimi. Dzięki szlachetnym dodatkom w postaci węgla drzewnego wysokiej jakości DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA zyskuje delikatny posmak, który skomponuje się z wytrawnymi daniami głównymi, ale i deserami.

DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA – wódka z tradycją

Historia wódki Dalkowski zaczęła się już w 1921 roku, gdy bracia Ludwik i Roman Dalkowscy kupili Fabrykę Wódek i Likierów Franza Graffa w Toruniu. Obecnie pod marką Dalkowski znajdziesz nie tylko wódkę czystą, ale i smakową oraz likiery. likiery i wódki smakowe. Wódki Dalkowski są regularnie nagradzane na międzynarodowych wystawach.

Jak wspomnieliśmy, całości dopełnia przepiękna butelka z podpisem Mistrza Jakości i unikalnym numerem. To kunszt sam w sobie, którego nie mogą przeoczyć kolekcjonerzy polskich wódek.

Zobacz również pełną ofertę wódki 0,5l w naszym sklepie. Oferujemy szeroki wybór tego produktu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Ziemniaki
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,5L
Producent HENKELL & CO.
Kraj Polska
Identyfikator 5901064777257
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DALKOWSKI WÓDKA CZYSTA FILTROWANA 0,5L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.