CRYSTAL HEAD VODKA 0,7L 40%

315,00 zł
SKU
CRYSTAL-C
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

Crystal Head

CRYSTAL HEAD VODKA to wyjątkowa wódka pod wieloma względami. Przede wszystkim, Crystal Head to butelka. Butelka w kształcie czaszki. Szkło zostało zaprojektowane przez amerykańskiego artystę – Johna Alexandra. Butelka Crystal Head wykonana została w zakładach Bruni Glass w Mediolanie. Sam pomysł na butelkę w kształcie czaszki nawiązuje do zagadki kryształowych czaszek. 8 wspaniałych artefaktów rozstrzelone jest po całym świecie, a jeden z nich znajduje się w British Museum. Nieznane jest ich pochodzenie ani sposób powstania, jednak symbolizują czystość, wiedzę i ogromną wartość.

Te same wartości przyświecały twórcom marki Crystal Head. W końcu w butelkach w kształcie czaszki mieści się niezwykła wódka najwyższej jakości. Crystal Head to przykład niezwykle czystej wódki. Produkowana z wyselekcjonowanych zbóż najwyższej jakości oraz krystalicznie czystej wody. Producenci Crystal Head zrezygnowali ze wszystkich zbędnych dodatków: cukru, gliceryny, olejków cytrusowych i sztucznych aromatów. W produkcję wódki Crystal Head włożono masę pracy i wiedzy, stąd też powstał alkohol bezbarwny, bezwonny, idealnie czysty i gładki. Taki charakter alkoholu w butelce Crystal Head zawdzięcza się nie tylko składnikom, ale także procesowi produkcji. Każda kropla jest filtrowana aż siedem razy za pomocą diamentów z Herkimer.

Crystal Head to wyjątkowy trunek, który uzyskał również certyfikat koszerności. Wybitny alkohol, który powinno się kosztować solo, by móc docenić tę niezwykłą gładkość i subtelność. Wódka ta fantastycznie sprawdza się także jako baza nietuzinkowych drinków oraz koktajli. A sama butelka? Będzie piękną ozdobą na półce w niejednej kolekcji.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Zbożowa
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent DIAMOND ESTATES WINES & SPIRITS
Kraj Kanada
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CRYSTAL HEAD VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.