CIROC WHITE GRAPE VODKA 0,7L 37,5%

239,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
CIROC-78
Opis

CIROC WHITE GRAPE VODKA. W i tak niezwykłej serii smakowych wódek spod szyldu Ciroc odnajdujemy kolejną limitowaną edycję. Czy może powstać trunek jeszcze bardziej niezwykły? Okazuje się, że tak.

Limitowana edycja Ciroc White Grape

Ciroc po raz kolejny zachwyca pomysłowością i połączeniem najlepszych gorzelniczych tradycji, ponad stu lat doświadczenia i świeżego, wyjątkowo otwartego spojrzenia na proces tworzenia alkoholi.

Francuska rodzina, która od sześciu pokoleń wytwarza w regionie Cognac kolejne smakowite trunki, tym razem przekazuje w ręce smakoszy wódkę o smaku białych winogron. Można powiedzieć, że w ten sposób zwielokrotniając efekt osiągnięty przy pozostałych propozycjach serii.

Wspaniałe wódki z południa Francji

Warto wiedzieć bowiem, że bazę całej kolekcji stanowi właśnie wódka wytwarzana z winogron – drobnych, specjalnie wybieranych owoców.

Delikatny smak osiąga się między innymi dzięki pięciokrotnej destylacji. W serii wódek smakowych pojawiły się ciekawe – dość tradycyjne, ale i bardzo oryginalne – połączenia. Jedną z wersji limitowanych jest prezentowana tu Ciroc White Grape Vodka, czyli wódka z dodatkiem białych winogron. Kluczowy jest moment, w którym owoce zostaną zebrane – przejrzałe grona czekają na pierwsze chłody, dzięki czemu zachowują świeżość i bogactwo aromatu.

Pełna smaku wódka z winogron

Świeża, wyjątkowa, orzeźwiająca – idealna do picia solo. Warto spróbować jej w takiej postaci, choćby po to, by docenić wachlarz zmysłowych doznań, jakie zapewnia. Ta świadomość pomaga też umiejętnie wykorzystywać wódkę Ciroc White Grape w drinkach. Łączenie jej w ciekawe koktajle nie wymaga wielu dodatków. Świetnie wypadnie już w prostym połączeniu z odrobiną szampana.

Smak został zaprojektowany głównie z myślą o sezonie świąteczno-noworocznym. Jest zatem ciekawym pomysłem na czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jest idealna do wznoszenia toastów, celebrowania wspólnie spędzanych chwil. Może być też oryginalnym, zaskakującym, pełnym smaku prezentem dla miłośnika niebanalnych alkoholi. Szykowna butelka w chłodnym odcieniu złota to stylowy dodatek do pełnego elegancji trunku.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Winogrona
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent CIROC ULTRA PREMIUM VODKA
Kraj Francja
Identyfikator 5010103944236
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIROC WHITE GRAPE VODKA 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.