CIROC VODKA 0,7L 40%

159,00 zł
SKU
CIROC-67
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CIROC VODKA. Przywykliśmy do wódek produkowanych ze zbóż lub ziemniaków – należą do popularnych i chętnie wybieranych alkoholi. Tym razem jednak mamy do czynienia z produktem absolutnie wyjątkowym. Właściwie z całą serią, której bazę stanowi czysta wódka Ciroc – alkohol o standardowej mocy 40%, ale produkowany… z winogron. Dla koneserów, dla poszukujących smakowych ciekawostek, dla każdego, kto chciałby posmakować alkoholu nietuzinkowego.

CIROC VODKA - Wódka z regionu Cognac

To produkt premium, o jego luksusowym charakterze świadczą nie tylko specjalnie wyselekcjonowane, a przy tym oryginalne jak na wódkę, składniki. Ogromne znaczenie ma także proces, w czasie którego alkohol destylowany jest aż pięć razy. Nabiera wówczas gładkiego, wręcz aksamitnego smaku. Jednocześnie nie bez znaczenia pozostaje fakt, że produkcja oparta jest właśnie na winogronach – są wyczuwalne w tle i stanowią interesującą bazę aromatyczną.

Do produkcji wódki Ciroc wykorzystuje się drobne owoce, a całość została zainspirowana oczywiście produkcją wina. W połączeniu z ponad stuletnim doświadczeniem oraz wspaniałym klimatem południa Francji otrzymujemy napój pełen wyrafinowanego smaku, z delikatnymi akcentami cytrusów.

CIROC VODKA - Niebagatelna receptura

To trunek stworzony z myślą o celebrowaniu chwili, spotkaniach z przyjaciółmi. Pełen energii, odważny smak doskonale nadaje się do serwowania wódki solo, na kostkach lodu lub w ulubionych koktajlach. Jest to składnik na tyle interesujący, że powstają specjalnie z myślą o nim konkretne receptury – wszak  jego owocowa podstawa ma niemały wpływ na gładkie połączenia poszczególnych składników w jedno. Nowoczesny, ciekawy, prezentujący się bardzo elegancko trunek jest pozycją obowiązkową dla wszystkich, którzy szukają oryginalnych smaków.

CIROC VODKA - Składniki robią różnicę

Wódkę Ciroc warto mieć w domowym barku – nie tylko na specjalne okazje. Smakuj Ciroc Vodka z przyjaciółmi, miksuj w ulubionych drinkach – próbuj, jak zmienia charakter wszędzie tam, gdzie do tej pory w recepturach pojawiały się wódki zbożowe.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent CIROC ULTRA PREMIUM VODKA
Kraj Francja
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIROC VODKA 0,7L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.