CIROC PEACH VODKA 0,7L 37,5%

CIROC PEACH VODKA 0,7L 37,5%

CIROC COCONUT VODKA 0,7L 37,5%

CIROC COCONUT VODKA 0,7L 37,5%

CIROC RED BERRY VODKA 0,7L 37,5%

149,00 zł
SKU
CIROC-66

CIROC RED BERRY VODKA. Szukasz alkoholu, który łączy w sobie moc wysokoprocentowego trunku, gładkość oraz wyjątkowy smak? Kolejna propozycja ze smakowej serii wódek Ciroc spełnia wszystkie te warunki.

Wyjątkowe smaki południowej Francji

Choć francuski region Cognac słynie raczej z win i winiaków, okazuje się, że ma do zaoferowania znacznie więcej. Nie oddalimy się jednak bardzo od winorośli, na której bazują najbardziej znane produkty regionu. Marka Ciroc istnieje na tamtejszym rynku od ponad stu lat.

To rodzinna firma, która postanowiła połączyć sztukę winiarską i gorzelniczą. Wytwarzają wódkę z winogron. Składniki poddawane są pięciokrotnej destylacji, dzięki czemu trunek jest aksamitny i łagodny, ale wyczuwalne są w nim wspaniałe smakowe akcenty, podbite wyłaniającymi się z tła cytrusami.

Tak powstał podstawowy produkt – czysta wódka Ciroc, z czasem jednak na rynek wprowadzono kolejne smakowe wersje. Jedne edycje wykorzystywały sprawdzone smaki, inne zaskakiwały oryginalnymi dodatkami. Dość powiedzieć, że w kolekcji pojawiły się wódki kokosowa, arbuzowa czy waniliowa.

Czerwone owoce w palecie smaków

Do której grupy zaliczymy Ciroc Red Berry Vodka? Odpowiedź nie jest wcale oczywista. Wódki z dodatkiem różnych czerwonych owoców z pewnością dostępne są w ofertach licznych producentów. W serii Ciroc zachwyca jednak fakt, że tych czerwonych owoców jest tu więcej niż jeden rodzaj. Tworzą miks, który rozwija się w jeszcze szerszy wachlarz słodkich lub cierpkich, ale wyjątkowo soczystych akcentów.

Co równie ważne, podstawę stanowi tu nie wódka zbożowa, ale wytworzona z winogron. To znacząco wpływa na efekt końcowy. Z uwagi na swój bogaty, krągły charakter, szczególnie polecana jest do picia solo. Schładzając ją lub podając na kostkach lodu, wydobędziesz kolejne warstwy aromatu i smaku.

Jeden trunek, liczne możliwości

Można ją również serwować w drinkach – z szampanem, sokami, kremowymi likierami albo świeżymi owocami. W każdym wydaniu będzie wyczuwalna i ubogaci wiele połączeń.

Choć połączenie wódki i czerwonych owoców nie wydaje się specjalnie oryginalne, w przypadku Ciroc Red Berry niejedną osobę bardzo pozytywnie zaskakuje. Nie bez znaczenia pozostaje delikatna, gładka baza. A zestawienie kilku rodzajów owoców wznosi ten trunek na kolejny, wyższy poziom smaku.

Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Winogrona
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent CIROC ULTRA PREMIUM VODKA
Kraj Francja
Identyfikator 5010103999991
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIROC RED BERRY VODKA 0,7L 37,5%
Twoja ocena
Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Treść jest chroniona prawami autorskimi.