CIROC FRENCH VANILLA VODKA 0,7L 37,5%

165,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
CIROC-72
Opis

CIROC FRENCH VANILLA VODKA. Specjalnie wyselekcjonowane składniki, starannie przemyślany i przeprowadzony proces oraz smaki, które zaskakują, zachwycają i wprowadzają zupełnie nową jakość do grupy smakowych wódek. Oto kolejna niezwykle interesująca propozycja od marki Ciroc.

Tradycja i nowatorskie połączenia smaków

Firma od ponad wieku na południu Francji, w znanym i cenionym, słynącym z wysokiej jakości alkoholi, regionie Cognac wytwarza wina i mocniejsze, wysokoprocentowe trunki. Pomysł na serię Ciroc zaczerpnięty został z procesu wytwarzania wina. Podstawę wódek stanowią bowiem winogrona – ale nie te, których zazwyczaj używa się do produkcji wina. Selekcjonuje się owoce winorośli, wybierając te drobne, charakterystyczne. W kolejnych etapach poddaje się je pięciokrotnej destylacji.

To zapewnia trunkom Ciroc gładki, aksamitny, niepowtarzalny smak. Winogrona z charakterystycznym cytrusowym posmakiem wyczuwalne są nie tylko w czystej wódce Ciroc, ale również w poszczególnych wersjach smakowych, w tym również w prezentowanej tu wódce Ciroc French Vanilla.

Gładka i przepyszna francuska wanilia

Dodatek wanilii to nawiązanie do pewnej francuskiej kulinarnej tradycji, mianowicie do przygotowywania lodów. Efektem tych zabiegów jest gładki, wyrafinowany smak, który często opisywany jest jako kremowy. Finalna paleta smaków to oczywiście nie tylko wynik obecności wanilii, ale jej ciekawe połączenie z winogronową bazą.

Zaskakująca Ciroc French Vanilla 

Ciroc French Vanilla Vodka będzie wspaniałym uzupełnieniem domowej kolekcji, a dzięki swojemu eleganckiemu opakowaniu również ozdobą barku. Wykorzystasz ją w koktajlach, pasuje do mieszanek chętnie pitych o każdej porze roku i do różnych dodatków. To wódka marki premium, którą warto smakować w różnych wariantach, również solo, aby przekonać się, jak bogaty aromat i wyjątkowy smak oferuje jedynie schłodzona.

Może stać się również oryginalnym, niebagatelnym prezentem dla osób, które doceniają ciekawe połączenia i lubią branżowe ciekawostki – oprócz waniliowej wersji warto wspomnieć o winogronowej bazie, która na rynku pełnym trunków wytwarzanych ze zbóż zainteresuje z pewnością niejedną osobę.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Winogrona
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent CIROC ULTRA PREMIUM VODKA
Kraj Francja
Identyfikator 5010103940955
Produkty, które mogą Cię zainteresować:
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIROC FRENCH VANILLA VODKA 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.