CIROC COCONUT VODKA 0,7L 37,5%

159,00 zł
SKU
CIROC-71
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CIROC COCONUT VODKA. Wśród pełnej niebanalnych propozycji serii smakowych wódek francuskiego producenta, pojawiła się również wódka kokosowa. Egzotyczna, pełna niuansów – zaskoczy i zachwyci kokosowym aromatem nawet znawców tego segmentu alkoholi.

CIROC COCONUT VODKA - Świeży kokos, aromatyczna wanilia

Jej wyjątkowy charakter zawdzięczamy nie tylko nutom kokosowym i waniliowym. Bazę wszystkich wersji spod znaku Ciroc stanowi bowiem wódka wytwarzana z kiści winogron. Receptura została przygotowana we Francji, w regionie Cognac, gdzie od ponad wieku kolejni przedstawiciele tej samej rodziny zajmują się produkcją wysokiej jakości alkoholi.

Umiejętnie łączą tradycję, wiedzę oraz swoje doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem. Proponują alkohole, gdzie podczas produkcji używa się specjalnie wyselekcjonowanych składników, poddawanych nieśpiesznym procesom z użyciem świetnego wyposażenia. Do serii Ciroc wybierane są jedynie drobne owoce winorośli.

Poddawane pięciokrotnej destylacji stanowią podstawę wszystkich propozycji spod szyldu Ciroc – zarówno wersji czystej, jak i wszystkich edycji smakowych. Jak to wpływa na finalny smak? Warto przekonać się osobiście.

CIROC COCONUT VODKA - Podstawa doskonałego smaku

Wiele osób z pewnością próbowało smakowych wysokoprocentowych alkoholi. Warto jednak zaznaczyć, że zazwyczaj ich podstawą są wódki wytwarzane ze zbóż lub ziemniaków. Ciroc wzbogaca kolejne smakowe wersje o niuanse wynikające z wykorzystania winogron, z delikatną cytrusową nutą wyłaniającą się z tła – powstaje zupełnie nowa paleta smaków. Nie ulega wątpliwości, że Coconut Ciroc Vodka tchnie lekkim posmakiem owoców tropikalnych. 

Kokosowa wódka od Ciroc

Wódka kokosowa to ciekawe smakowe doznanie – bez względu na to, w jakim wydaniu zdecydujesz się ją serwować. Spróbuj jej solo, aby przekonać się, jak bogata, pełna tropikalnych akcentów, jednocześnie gładka i wyrazista potrafi być. Jeśli lubisz miksować dla siebie i przyjaciół drinki, z pewnością wykorzystasz ją w różnych recepturach. Coconut świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju drinków. Fantastycznie smakuje z sokiem jabłkowym. Od siebie dodamy tylko, że dzięki temu wyjątkowemu połączeniu Ciroc Coconut Vodka nie potrzebuje wielu dodatków, by zachwycać smakiem. Aromaty wanilii i jedwabiste kokosowe nuty wypełnią każdy koktajl, a Ty zaskoczysz tym trunkiem nawet najbardziej wymagających miłośników smakowych alkoholi.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Smakowa
Skład Winogrona
Zawartość alkoholu 37,5%
Pojemność 0,7L
Producent CIROC ULTRA PREMIUM VODKA
Kraj Francja
Identyfikator 5010103995641
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CIROC COCONUT VODKA 0,7L 37,5%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.