CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA 0,35L 40%

97,99 zł
SKU
CHOP020
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA – Unikalna Kompozycja z Polskich Łanów

CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA to wyjątkowa wódka z serii Single, która wyróżnia się na tle tradycyjnych wódek dzięki swojemu unikatowemu składnikowi - owsem. Ta edycja, wydestylowana w 2015 roku, prezentuje rzadko spotykaną nutę smakową, dzięki użyciu najwyższej jakości polskiego owsa. Elegancka butelka z subtelnym designem odzwierciedla charakter i jakość tego trunku, podkreślając jego ekskluzywność. CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA jest przykładem innowacyjności i kreatywności polskiej destylarni, łączącej tradycyjne metody z nowoczesnym podejściem do produkcji wódki.

Wyjątkowy Smak CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA

CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA zaskakuje swoją unikalną paletą smaków, w której dominuje delikatna słodycz i aksamitność owsa. Charakterystyczna tekstura i subtelne nuty smakowe czynią ją wyjątkowo miękką i łagodną w smaku, idealną dla tych, którzy poszukują nowych doznań. Wódka ta, o mocy 40%, wykazuje doskonałą równowagę między delikatnością a wyrazistością smaku, co jest wynikiem starannego procesu fermentacji i destylacji. Idealna do degustacji na czysto, pozwala cieszyć się pełnią jej wyjątkowych właściwości.

CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA – Ekskluzywny Wybór na Każdą Okazję

Zestaw CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA to doskonała propozycja na wyjątkowy prezent dla koneserów i miłośników innowacyjnych alkoholi. Jej wyrafinowany charakter, połączony z elegancką butelką, sprawia, że jest to idealny trunek na specjalne okazje i celebracje. To także świetny dodatek do kolekcji ekskluzywnych alkoholi, wyróżniający się na tle tradycyjnych wódek. CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA to nie tylko wódka, ale także dzieło sztuki, które łączy w sobie pasję twórców, unikatowość składnika i doskonałość wykonania. Jest to wódka, która z pewnością zostanie doceniona przez koneserów poszukujących nowych, niezwykłych doświadczeń smakowych i elegancji w każdym kieliszku.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Owies
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,35L
Producent POLMOS SIEDLCE
Kraj Polska
Identyfikator 5900640053402
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CHOPIN SINGLE OAT 2015 VODKA 0,35L 40%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.