CHOPIN POTATO VODKA 0,7L 40% +TUBA

189,00 zł
SKU
CHOP002
Produkt dostępny w magazynie
Czas realizacji 24h - 72h
Opis

CHOPIN POTATO VODKA + TUBA - Ziemniaczana wódka pełna polskiego spirytusu

CHOPIN POTATO VODKA + TUBA. Jest to wódka ziemniaczana, powstająca z wyselekcjonowanej odmiany polskich ziemniaków. To alkohol pełen aromatów zielonych jabłek i wanilii finiszujący doskonałym, kremowym akcentem. Gorzelnia Chopin, w której powstaje alkohol, to miejsce wręcz historyczne. CHOPIN POTATO VODKA + TUBA powstaje tam z gotowanych ziemniaków, które przechodząc przez wiele procesów, między innymi przez gotowanie ich pod ciśnieniem, dojrzewają do uzyskania z nich odpowiedniej jakości zacieru. Ten natomiast leżakuje przez trzy dni, by następnie został przefiltrowany aż cztery razy, do momentu uzyskania z niego spirytusu, który ma w sobie prawie 100 procent alkoholu. To jednak nie wszystko, a dopiero połowa produkcji powstawania CHOPIN POTATO VODKA.

CHOPIN POTATO VODKA plus TUBA - Złożony proces produkcji alkoholu

Kiedy spirytus jest już gotowy, transportuje się go do zlewni położonej w Siedlcach, by tam wymieszać go z wodą i przefiltrować aż 5 razy, do uzyskania nieskazitelnie czystej, mocnej wódki, która trafia następnie do butelek. CHOPIN POTATO VODKA najlepiej podawać tradycyjnie, w kieliszku lub też na kostkach lodu. Wódka ta stanowi także świetną bazę do różnego rodzaju drinków. To alkohol doskonałej jakości, w 100 procentach polska produkcja, która zachwyca swoim czystym smakiem i delikatną nutą słodkich jabłek.

CHOPIN POTATO VODKA + TUBA - Starannie dobrane składniki pełne natury

CHOPIN POTATO VODKA plus TUBA. Jest to wódka ziemniaczana, która została zabutelkowana z mocą 40% alkoholu. Alkohol ten to niesamowita mieszanka doskonale wyselekcjonowanych, najlepszej jakości ziemniaków, drożdży oraz wody, którą pozyskuje się z artezyjskiej studni. Kiedy składniki zostają ze sobą połączone, następuje ich proces destylacji, a odbywa się on aż czterokrotnie, aby wódka zyskała jak najwyższą jakość. Następnie powstały alkohol podlega pięciokrotnej filtracji, by CHOPIN POTATO VODKA zyskała swój wybitny, doskonały smak i aromat oraz nieskazitelną klarowność. Smak CHOPIN POTATO VODKA jest niebanalny i wyjątkowy, ponieważ nosi w sobie aromaty wanilii i zielonych, polskich jabłek, które uprzednio dojrzewają w słońcu, nabierając niebywałej soczystości.

CHOPIN POTATO VODKA + TUBA - Wódka na medal

CHOPIN POTATO VODKA + TUBA to alkohol medalowy. Została ona doceniona przez znawców alkoholi tego typu i wielokrotnie nagradzana za swoją doskonałą jakość i niebanalny aromat. Kiedy alkohol trafił na amerykański rynek, uzyskał miano najlepszej wódki w San Francisco i Los Angeles. Te prestiżowe wyróżnienia sprawiły, że CHOPIN POTATO VODKA stała się sławna na cały świat, a jej smakosze zachwycają się nią po dziś dzień, stawiając ją na piedestale najlepszej wódki, jaką kiedykolwiek spożywali.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Wódka Czysta
Skład Ziemniaki
Zawartość alkoholu 40%
Pojemność 0,7L
Producent POLMOS SIEDLCE
Kraj Polska
Identyfikator 5900640052481
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CHOPIN POTATO VODKA 0,7L 40% +TUBA
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.