BROWAR SPÓŁDZIELCZY KNAGOWE 0,5L 6,2%

10,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
SKU
BSPOL003
Opis

Browar Spółdzielczy Knagowe – pszeniczna gładkość

BROWAR SPÓŁDZIELCZY KNAGOWE świetnie sprawdzi się wśród fanów piw pszenicznych. Bardzo gładkie, delikatne piwo, które zapakowane zostało w metalową puszkę. Taki zabieg jest charakterystyczny dla Browaru Spółdzielczego i wcale zabieg ten nie umniejsza jakości napitku. Wręcz przeciwnie – Browar Spółdzielczy Knagowe poprzez swoje nietuzinkowe opakowanie wyróżnia się na półce z rzemieślniczymi piwami. Warto spróbować tego piwa choć raz – z pewnością będziecie chcieli do niego wrócić.

Browar Spółdzielczy Knagowe – na każdą okazję

Browar Spółdzielczy Knagowe to bardzo dobrze pijalne piwo. Jest to typowa pszeniczna IPA – piwo jasne, górnej fermentacji. Niepasteryzowane, niefiltrowane, które charakteryzuje się naturalnym zmętnieniem. Bardzo gładkie, z dużą przewagą akcentów owocowych, cytrusowych, tropikalnych i żywicznych.  W składzie znajdziemy słody pszeniczne, jęczmienne – pilzneński, dodatek płatków jęczmiennych oraz wspaniałe, aromatyczne chmiele – Cascade, Citra, Amarillo, Galaxy oraz Mosaic. To idealne kompozycja dla fanów mocno chmielowych piw z dużą dawką soczystego orzeźwienia. Świetnie sprawdza się w cieplejsze dni – wystarczy schłodzić do poprawnej temperatury podania, czyli od 12 do 14 stopni Celsjusza i można cieszyć się wspaniałymi walorami smakowymi piwa Browar Spółdzielczy Knagowe. Piwo o zawartości alkoholu 6,2%, co świadczy o odpowiednim naprocentowaniu.

Browar Spółdzielczy – połączyła ich pasja do tworzenia piwa

Zazwyczaj największy sukces odnoszą ludzie, którzy w swoją pracę wkładają całą duszę, serce oraz pasję. Aby to jednak miało miejsce, praca musi sprawiać przyjemność. Taka mieszanka wybuchowa to gwarancja sukcesu, który osiągnął Browar Spółdzielczy. Tworzą go ludzie, których połączyła pasja do tworzenia piwa. Ich fantastyczne trunki to owoc ciężkiej pracy – jedynej, na jaką mogli sobie pozwolić. Browar Spółdzielczy tworzą ludzie z różnymi niepełno sprawnościami. Jako że nie mogli pracować na klasycznym etacie, postanowili stworzyć Browar produkujący najlepsze piwa, o jakich mogli tylko zamarzyć. Trunki warzone są w Pucku, w niewielkim Browarze. Proces tworzenia piwa i cała receptura oparte są wyłącznie na naturalnych metodach. Dzięki temu alkohol charakteryzuje się tak niezwykłymi walorami.

Więcej informacji
Więcej informacji
Rodzaj Piwo IPA
Pojemność 0,5L
Producent BROWAR SPÓŁDZIELCZY
Kraj Polska
Identyfikator 5906395010271
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BROWAR SPÓŁDZIELCZY KNAGOWE 0,5L 6,2%
Twoja ocena

Treść jest chroniona prawami autorskimi.