Brandy Niemcy

Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę

Brandy niemieckie sklep online

Brandy niemieckie to destylowany napój alkoholowy wytwarzany z wina. Słowo „brandy” pochodzi od holenderskiego słowa „brandewijn” oznaczającego „palone wino”. Brandy jest zwykle pijana jako napój po obiedzie.

Istnieją dwa rodzaje brandy: brandy winogronowa i brandy owocowa. Winogronowe brandy są destylowane z winogron z niewielkim dodatkiem smaków lub kolorów. Brandy niemieckie owocowe są wytwarzane przez destylację soków owocowych lub win z dodanymi aromatami lub kolorami.

Brandy zwykle leżakuje w dębowych beczkach przez co najmniej dwa lata, zanim zostanie sprzedana. Termin „eau de vie” (po francusku „woda życia”) odnosi się do spirytusu wytwarzanego przez destylację wina bez rozcieńczania go wodą; termin ten może również odnosić się do gotowego produktu.

Niemiecka brandy to rodzaj spirytusu destylowanego z wina. Jest zwykle wytwarzana ze sfermentowanego soku z winogron lub cydru jabłkowego, a następnie destylowana, aby uzyskać klarowny płyn.

Brandy niemieckie cena

Brandy produkowana jest na całym świecie, ale najbardziej znane marki pochodzą z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Niemiec i RPA.

Brandy niemiecka jest zazwyczaj pijana czysta, ale może być również używana w koktajlach i innych napojach. Brandy była produkowana od setek lat i pierwotnie była uważana za rodzaj wzmocnionego wina, co oznacza, że alkohol był przechowywany w dębowych beczkach, które wcześniej były używane do leżakowania wina.

Pijąc brandy niemieckie, należy zastanowić się, czy jest ono postarzane, czy nie, ponieważ wpłynie to na smak i aromat. Dojrzałe brandy są gładsze i bardziej złożone w smaku.

Brandy cieszy się popularnością na całym świecie. ten trunek można również nazwać eau de vie. Istnieją trzy rodzaje brandy, dzieląc na kolory: biała, złota i ciemna. Kolor spirytusu zależy od tego, jak długo leżakował w beczce. Smak spirytusu będzie zależał od rodzaju winogron użytych do produkcji wina oraz od tego, jak długo leżakowało w beczce. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje brandy - zapraszamy!

Zobacz również inne brandy: brandy vsop, brandy xo, brandy pisco, brandy armeńskie, brandy francuskie, brandy greckie, brandy hiszpańskie

Treść jest chroniona prawami autorskimi.