Brandy Grecja

Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

na stronę

Zasmakuj w Metaksie i przekonaj się, że greckie brandy mają wiele do zaoferowania wielbicielom wzmacnianego wina!

Wynalezienie Metaxy przypisuje się Spyrosowi Metaxasowi, który w 1888 roku jako pierwszy miał przeprowadzić destylację tego popularnego winiaka.

Dziś, kiedy greckie brandy jest eksportowane do ponad 65 krajów, możemy z pewnością powiedzieć, że światowi koneserzy trunków przekonali się o wartości i atutach drzemiących na Peloponezie.

Mamy w tym przypadku przed oczami mieszankę brandy, wina z suszonych na słońcu winogron lokalnych odmian oraz odpowiednią porcję szlachetnego starzonego wina Muscat wytwarzanego na wyspach Samos i Lemnos.

Metaxy wyselekcjonowane do naszej oferty mogą przede wszystkim zilustrować polskim kiperom i pasjonatom wykwintne oblicze napitku. Stąd też zainteresowany konsument odnajdzie rozmaite warianty starzenia destylatu, a także przegląd najbardziej utytułowanych producentów napoju.

W tak opracowanej ofercie nie musisz się obawiać, że trafisz na trunek niższej klasy – chociaż, oczywiście, wybraliśmy również kilka wypustów o bardziej przystępnych cenowo profilach.

Popularne są np.:

Greckie podejście do brandy odznacza się wyjątkowym, pełnym i wyrazistym całokształtem, co sprawia, że trunek kosztować możemy wedle uznania. Jego uniwersalny smak ubarwi drinki, ale także da miłośnikom egzotycznych alkoholi szansę na delektowanie się swoją czystą formą.

Zobacz również inne brandy: brandy vsop, brandy xo

Treść jest chroniona prawami autorskimi.